LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Brýle 3F Version 1838

Modelová řada Version patří v nabídce české značky 3F k nejpopulárnějším, takže přibývají její další a další variace. Jedním z letošních přírůstků tohoto modelu je varianta s kódovým označením 1838. Charakterizují ji polarizační skla s příjemným kouřovým zatmavením, dále lehká konstrukce a příznivá cenovka 699 korun.

K hlavním přednostem řady Version patří především velmi univerzální tvar a nadstandardní pružnost obruby, tudíž výborně padne uživatelům se širším i užším obličejem – v tomto ohledu jde o jedny z nejuniverzálnějších sportovních brýlí na trhu. Moderní, ostře řezané rysy obruby jsou dalším z poznávacích znaků, což ještě více vynikne třeba v bílé barvě (modely 1839 či 1840). Matná černá je naopak decentní a oživují ji bílá loga a stejně tak bílé protiskluzové prvky na sklopných bočnicích.

 

Hlavní je ovšem propracovaný tvar, přesněji linie obruby i skel dokonale kopírující zakřivení obličeje. Neméně zásadní je rovněž plně stavitelný nánosník, jímž disponuje stále větší počet brýlí 3F. V praxi to znamená, že si nejen upravíme jeho rozevření v závislosti na šířce nosu, ale také sklon nebo odsazení dosedacích ploch od obruby samotné. Výsledkem je dokonale příjemné usazení, podpořené již zmíněnou lehkostí brýlí a ideálním zahnutím nožiček. Zde zkrátka není co vytknout. A totéž platí u polarizačních skel. Tak jsou na rozdíl od obyčejných velmi tenká, stejnou sílu skel u 3F používají také u fotochromatických modelů. Tato polarizační skla se zatmavením stupně 3 mají hodně příjemný modro-zelený kouřový nádech a byť se jedná o sluneční skla, v praxi jsou použitelná i v ne-slunečném počasí. To nebývá zdaleka vždy pravidlem. Polarizační funkce je výhodou nejen v potlačování nežádoucích odlesků, ale také v podpoření vnímání barev a ostrosti obrysů. Přes kvalitní polarizační skla se zkrátka zdá svět tak nějak hezčí, ať už jedeme na kole či nikoli.

(kad)

datum: 08.06.21 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign