LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Bar Fly? Prostě na všechno!

Bar Fly? Prostě na všechno!

Pokud na svých vyjížďkách rádi využíváte navigaci, dost možná jste se setkali s problémem, jak ji k řídítkům či představci co nejlépe uchytit, případně co nejestetičtěji. Řešením pro vás může být velmi široká nabídka originálních držáků americké značky Bar Fly, již na našem trhu zastupuje firma Vokolek Import. Bar Fly však dokáže vyřešit i další problémy s uchycením takřka čehokoli k řídítkům vašeho kola – v nabídce tohoto výrobce najdeme také elegantní úchyty na standardní cyklocomputery, pokud třeba nechceme, aby nám narušily pěkný design plochých karbonových řídítek či jejich komba s představcem. Z nabídky Bar Fly si ale rovněž vyberou také notoričtí „natáčeči“, kteří rádi po své vyjížďce dávají záběry při ní pořízené na internet, americká značka totiž nabízí třeba i hodně povedený, a především bytelný držák pro stále populárnější kamery GoPro. Abyste si dokázali představit šířku záběru značky Bar Fly, tak si v následujících řádcích představíme to nejdůležitější.

 

Základ představují modely série Sli, určené pro montáž přístrojů Garmin Edge 200/ 500/ 510/ 800/ 810 a Touring. Základem je jednoduchost a nízká hmotnost pouhých dvaadvacet gramů, zajištěná především použitím plastu, ovšem velmi odolného. Držáky Sli jsou k mání ve dvou provedeních objímky, tedy pro řídítka se středovým parametrem 31,8 a 34,9 mm. Variací na stejné téma jsou pak držáky 2.0 a 3.0 (MTB) určené prakticky na shodné modely Garminu. Zajímavostí je držák s dodatkem TT, značícím jeho určení pro hrazdu triatlonového či časovkového kola.

Dále v nabídce najdeme držáky pro computery Cateye, jež jejich majitelé chtějí mít upevněné s předsazením před řídítky nebo představcem. Podobný držák je nabízen rovněž pro majitele měřičů výkonu CycleOps, jež by rádi samotný přístroj uchytili na řídítka co nejestetičtěji. Naprosto luxusní držák nabízí Bar Fly také pro majitele chytrých telefonů iPhone 5 a iPhone 5s. Vedle samotného držáku, dovolujícího umístění přístroje nad či před představcem, nechybí také velmi odolný vodotěsný obal.

Z dalších zajímavostí najdeme v kolekci značky univerzální držáky určené pro klasické computery nebo třeba pro pulsmetry. Primárně majitelé karbonových silničních řídítek často řeší problém, kam computer umístit, aby vše stylisticky nenarušil. Tento univerzální držák, s všeříkajícím názvem „Universal Mount“, navíc dovolí uchycení ještě dalších propriet - ať už je to třeba přední světlo, jež je možné upnout ze spodní strany pod computer. Držák Spoon Integrated Mount je pak pro všechny majitele luxusních karbonových „komb“ a je kompatibilní s modely Deda Alanera, FSA Plasma, Cinelli, Pro Stealth Evo nebo „pinarellovské“ Most Talon.

A jelikož jsme na začátku zmínili držák kamer GoPro, tak ten od Bar Fly je, na rozdíl od originálu, podstatně kompaktnější, neboť dostává kamerku před představec, navíc na dvojici velmi pevných objímek zamezujících jejímu nežádoucímu pohybu.

Kompletní nabídku držáků Bar Fly naleznete na www.barflybike.com.

(kad)

 

datum: 04.09.14 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign