LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Vylosovaná patnáctka

thumb_80x49_suver.jpg(1938KB)Jestliže jste celý minulý rok poctivě vystřihovali z Cykloservisu kupóny Author, určitě s napětím očekáváte, zdali jste tím vyvoleným, jež se dostane mezi patnáctku, kterou pozveme k závěrečnému kolu soutěže o horské kolo Author Sovereign v hodnotě bezmála 40.000 Kč. A pokud jste opravdu vystřihovali a do konce ledna letošního roku jste nám všech potřebných 22 kupónů zaslali do redakce, určitě jste začali tento článek číst odspodu, neboť jste buď s úspěchem našli své jméno, případně jste asi zklamáni, a budete zkoušet štěstí i v letošním roce. Opět je v každém vydání otištěn kupón, a tak můžete každých čtrnáct dnů uchopit nůžky a během pár vteřin si vystřihnout kupón, který vás možná vynese mezi ty, kteří byli v posledních letech úspěšní a kolo takto získali.

Patnáctka vylosovaných byla již obeslána dopisem a pozvali jsme je na středu 12. března do sídla firmy Universe Agency, kde se závěrečné kolo uskuteční. Soutěžit se bude opět formou písemného testu, ve kterém budou otázky z oblasti cyklistiky. Kdo bude vědět nejvíce, a získá tak nejvíce bodů, kolo Author Sovereign si odveze, případně na něm odjede.

Vylosováni byli:

1. Bronislav Stratil, Hulín

2. Zdeněk Šifta, Svijanský Újezd

3. Patrik Mach, Hradec Králové

4. Miloš Králík, Praha 4

5. Petr Sentenský, Ústí nad Labem

6. Ján Javornicky, Pribovce

7. Jiří Žák, Jičín

8. Jan Gabriel, Uničov

9. Luboš Kremláček, Znojmo

10. Marek Jochec,Nový Hrozenkov

11. Miroslav Chloupek, Blansko

12. Petr Bárta,Kostomlaty nad Labem

13. Pavel Šupej, Žatec

14. Jan Ekstein, Domažlice

15. Roman Drábek, Příbram

datum: 05.03.03 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign