deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

Poradna

Nabídky maloobchodů

Zprávy

RSS exporty sekce

Partneři

Zprávy

author_duben_2019

Prvé letošní vydání Cykloservisu přichází na pulty prodejen

Ilustrativni obrazek

Od příštího týdne si můžete v prodejnách zakoupit prvé letošní vydání Cykloservisu. Především milovníky galusek určitě potěší obsáhlý rozhovor s Jánem Svoradou, naším nejúspěšnějším silničním profesionálem, který dokázal vyhrát i etapy na Tour de France. Ján v rozhovoru rozebírá materiální vybavení profesionálů. Otevřeně mluví o rozdílech mezi sadami...

datum: 18.01.04 - kategorie: Zprávy redakce

iKatalog kol se opět rozšířil...

Ilustrativni obrazek

...a sice dnes o zhruba 100 (!) modelů kol Specialized. Pokud už nyní přemýšlíte, jaké kolo si zakoupit, v našem ikatalogu kol naleznete již 1362 modelů kol od 36 značek pro všechny možné cyklistické disciplíny. K dokonalost iKatalogu kol chybí pouze doplnit asi dvě až tři značky, které pokládáme za podstatné na našem trhu a ze kterých bychom si ještě dovolili vám nabídnout...

datum: 14.01.04 - kategorie: Technika

CANNONDALE a DURATEC

Ilustrativni obrazek

Největší domácí výrobce duralových rámů Duratec a průkopník výroby duralových rámů ve světě Cannondale se dnes objevily s novými modely kol 2004 v našem ikatalogu. Obě firmy jsou zajímavé také tím, že nabízí tandemová kola. Cannondale se může také pyšnit vítězstvím svého závodníka Gilberta Simoniho na Loňské Giro d'Italia.

datum: 09.01.04 - kategorie: Technika

1000 modelů kol

Ilustrativni obrazek

Přesněji 1.024 modelů kol je v našem ikatalogu. Dnes jsme do něj dodali kola Scott a silniční skvosty De Rosa a Svorada.

datum: 08.01.04 - kategorie: Technika

Další rozšíření ikatalogu kol

Ilustrativni obrazek

V ikatalogu kol - modely pro rok 2004 naleznete i opravdu lahůdkové kousky od firem Pinarello a Santa Cruz. Nezaostávají ani modely značky KHS. Vše bylo doplněno dnes odpoledne. iKatalog tak již obsahuje 865 modelů kol od 29 značek. Chybí už skutečně jen málo a ikatalog bude kompletní. Kompletní ve smyslu nejdůležitějších značek na našem trhu z pohledu Cykloservisu a našeho...

datum: 07.01.04 - kategorie: Technika

MARATONY 2004

Ilustrativni obrazek

Zajistěte si již nyní u svého prodejce 1. letošní vydání Cykloservisu, který vám ve speciální příloze přinese přehled 60 cyklistických maratónských MTB i silničních akcí v roce 2004. Na pultech prodejen by se měl objevit kolem 19. ledna.

datum: 06.01.04 - kategorie: Sport

CANNONDALE BUDE NA SPORT PRAGUE

Ilustrativni obrazek

Jistě potěšující zpráva pro příznivce americké značky Cannondale je, že po dlouhých letech absence na jakékoliv výstavě u nás se tato značka bude prezentovat na jarním veletrhu Sport Prague ve dnech 25.-28. února ve veletržním areálu v Letňanech. Podle našich informací by se zde mělo objevit kolem dvaceti modelů kol Cannondale.

datum: 06.01.04 - kategorie: Technika

Cena nezměněna

Ilustrativni obrazek

I pro příští rok zůstává cena Cykloservisu v prodejnách 12 Kč. Při této ceně je Cykloservis bezkonkurenčně nejlevnější. V letošním roce vyšel Cykloservis 22x a celý ročník měl celkem 364 stran velikosti A3. Pokud si tato čísla převedete na velikost A4 a na měsíčník (12 vydání), vyjde vám, že za 60 stran velikosti A4 zaplatíte pouze 22 Kč.

datum: 23.12.03 - kategorie: Zprávy redakce

Večery s Jánem Svoradou

Ilustrativni obrazek

Naším nejlepším profesionálním cyklistou všech dob je Ján Svorada. Spurtér světové extratřídy, který dokázal vyhrát etapy na nějvětších světových silničních závodech. Tour de France, Giro d'Italia, Vuelta, Kolem Švýcarska - to všechno jsou opravdu akce, kde při etapách Ján Svorada projel první cílem. Největšího úspěchu zřejmě dosáhl v roce 2001, kdy zvítězil...

datum: 22.12.03 - kategorie: Sport

Merida v katalogu

Ilustrativni obrazek

Do ikatalogu kol byla přidána kola Merida, modelová řada 2004. Katalog se tak rozrostl na úctihodných 24 značek a 750 modelů kol pro všechny kategorie cyklistiky.

datum: 19.12.03 - kategorie: Technika

Navigace:

id

id

id

id

id

Soc. sítě

Facebook

Přihlášení

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign