deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

Poradna

Nabídky maloobchodů

Zprávy

RSS exporty sekce

Partneři

Zprávy

author_banner_leden_2020

Řádková inzerce

Dnes bylo dodáno další velké množství soukromé řádkové inzerce, která bude otištěna v Cykloservisu č. 16 i s kontakty. Určitě i vy v ní naleznete mnohé zajímavé, co můžete od jiného koupit.  

datum: 16.09.04 - kategorie: Zprávy redakce

Řádková inzerce

Do databáze bylo vloženo další velké množství soukromé inzerce, která vyjde i v tištěném vydání Cykloservisu č. 15. Ten bude na pultech prodejen od 13. září.

datum: 07.09.04 - kategorie: Zprávy redakce

Spuštěny nové stránky

Vítáme vás na nových stránkách. I když se zadají na první pohled stejné jako ty staré, tyto nám umožňují například kvalitněji editovat zprávy a vkládat obrázky.

datum: 06.09.04 - kategorie: Zprávy redakce

Merida 2005

Ilustrativni obrazek

Jako první vám přinášíme na fotografiích všech 76 modelů značky Merida na rok 2005. Specifikace a ceny naleznete během několika dnů na oficiálních stránkách Meridy pro ČR, na kterou se dostnete nejlépe přes náš ikatalog kol v levém sloupci těchto stránek. Nalezněte si v něm kola Merida a při kliknutí na název jakéhokoliv modelu odskočíte na Merida CZ. A když budte...

datum: 30.08.04 - kategorie: Technika

Novinka od Shocartu

Ilustrativni obrazek

Pokud jste pravidelným objížděčem naší republiky s mapou v ruce a často po naší republice těkáte z místa na místo, tak pro vás máme dobrý typ. Vydavateství Shocart přichází u nás poprvé s absolutní novinkou – Turistickým atlasem Česka v měřítku 1:50.000. Tedy v měřítku, jako oblíbené turistické mapy. A navíc se všemi značenými i připravovanými cyklotrasami....

datum: 26.08.04 - kategorie: Různé

CANNONDALE 2005

Ilustrativni obrazek

Už nyní, ještě před výstavou kol ve Friedrichshafenu, vám přinášíme v obraze komletní modelovou řadu Cannondale na rok 2005. Stačí ukázat myší na obrázek, kde se vám ukáže název modelu kola a kliknutím otevřete velký obrázek.

datum: 25.08.04 - kategorie: Technika

BRODY

Ilustrativni obrazek

Startovali jste na letošním Author Králi Šumavy? A vymáchali jste se pořádně v některém z brodů? Pokud ano, tak si prohlédněte naši fotogalerii. Třeba se najdete, jak na Králi plavete.

datum: 21.08.04 - kategorie: Sport

Cannondale PROPHET

Ilustrativni obrazek

I když nejčerstvější novinky na příští rok budou vidět především už příští týden na výstavě ve Friedrichshafenu, o které vás samozřejmě budeme podrobně informovatv tištěném Cykloservisu, přinášíme vám alespoň katalogové fotografie komletní modelové řady absolutní novnky CANNONDALE PROPHET.

datum: 21.08.04 - kategorie: Technika

KDE JSOU SUPERSTAR, TAM JE I HEJMA

Ilustrativni obrazek

Možná se ještě myšlenkama vracíte k cyklistické show na Václavském náměstí, kde se v exhibičním závodě představil vítěz Tour de France Lance Armtrong, Gilberto Simoni, Axel Merckx a další hvězdy světového i domácího pelotonu. Byla to tam skutečně samá SUPERSTAR. A není tedy divu, že se mezi nimi pohyboval i novinář, rocker Ondřej Hejma, pro mnohé asi známější...

datum: 09.08.04 - kategorie: Sport

Snížení cen kol GT

Ilustrativni obrazek

Dnes byly v našem ikatalogu kol upraveny (sníženy) ceny některých modelů kol GT podle pokynů dovozce této značky do naší republiky. Sledujte pozorně náš ikatalog kol, Postupně bude, jako každoročně, docházet ke snižování cen kol i u dalších značek - modelů 2003.

datum: 08.08.04 - kategorie: Katalog kol

Navigace:

id

id

id

id

id

Soc. sítě

Facebook

Přihlášení

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign