penco_unor_2019

ekola_banner

Poradna

Nabídky maloobchodů

Zprávy

RSS exporty sekce

Partneři

Zprávy

auth2018

Přijmeme redaktora

Ilustrativni obrazek

Vzhledem k rozšiřujícímu se obsahu tištěného vydání Cykloservisu přijmeme redaktora. Informace na tel. 602314424.

datum: 10.09.03 - kategorie: Zprávy redakce

Rekordní Eurobike

Ilustrativni obrazek

Podle oficiální tiskové zprávy pořadatele výstavy Eurobike ve Fridrichshafenu, byl letošní ročník zatím nejúspěšnější. Prezentovalo se zde 750 společností (650 přímých vystavovatelů) z 32 zemí. Výstavu navštívilo 23.500 obchodníků z 60 zemí a 20.000 cyklistických fanoušků. Na exponáty se přišlo podívat také více jak 800 novinářů. Pro příští rok je již...

datum: 09.09.03 - kategorie: Technika

Pořadí nejlepšího maratonce roku

Ilustrativni obrazek

Sledujte pořadí seriálu o nejlepšího bikemaratonce roku a nejlepšího silničního maratonce. Dnes byly do bikového seriálu doplněny výsledky Artamonova memoriálu, který se jel 30.8. Průběžné celkové výsledky naleznete v pravém sloupci na této stránce.

datum: 03.09.03 - kategorie: Sport

Nový Author Era

Ilustrativni obrazek

Na základě mnoha e-mailových žádostí o informace na nové celoodpružené kolo Author, které nahradí dosavadní model Sovereign, zveřejňujeme další fotografie tohoto kola. Kolo se jmenuje AUTHOR ERA a bude se dodávat ve dvou variantách. ERA za cca 39.000 Kč a AUTHOR ERA PRO za 56.000 Kč. Bližší informace se dočtete v jednom z nejbližších Cykloservisů.

datum: 03.09.03 - kategorie: Technika

Mistrem světa v maratonu je Thomas Frischknecht

Ilustrativni obrazek

(Převzato z ČTK) LUGANO (Švýcarsko) 31. srpna (ČTK) - Domácí cyklista Thomas Frischknecht se ve švýcarském Luganu stal mistrem světa v maratonském závodě v cross country na horských kolech. Mezi ženami byla na trati dlouhé 78 kilometrů nejrychlejší Polka Maia Wlosczovská. Česká reprezentantka Ilona Bublová dojela na solidním devátém místě. Za silného větru se závod...

datum: 31.08.03 - kategorie: Sport

Obrázky z Eurobike

Ilustrativni obrazek

I když ještě Eurobike ve Friedrichshafenu neskončil, přinášíme vám první obrázky bez komentáře. V 15 vydání Cykloservisu bude rozsáhlá reportáž.

datum: 31.08.03 - kategorie: Technika

Exkluzivní rozhovor s Eddy Merckxem

Ilustrativni obrazek

Exkluzivní rozhovor pro Cykloservis poskytl EDDY MERCKX, největší postava světového silničního profesionálního pelotonu. Výčet jeho vítězství a úspěchů je neskutečný: 5x vítěz Tour de France (34 etapových vítězství), 5x vítěz Giro d’Italia (3x double – v jednom roce vítězství v obou závodech), celkově 525 vítězství, 4x mistr světa (1x mezi amatéry), 3x vítěz...

datum: 31.08.03 - kategorie: Zprávy redakce

A lavina se valí dál...

Ilustrativni obrazek

Jaká že lavina? No přeci zlevňování kol. Čerstvě jsme aktualizovali ceny kol Mongoose, které na náš trh dodává firma Pell's se sídlem v Brně. Následovat budou kola Schwinn, pro které nám v nejbližší době tato společnost opět zašle aktualizované ceny.

datum: 25.08.03 - kategorie: Maloobchod

Další snížení maloobchodích cen kol

Ilustrativni obrazek

Sledujte náš katalog jízdních kol. Neustále dochází ke snižování doporučených maloobchodních cen jízdních kol. Dnes v něm byly například uvedeny nové ceny kol ANLEN a GALAXY.

datum: 25.08.03 - kategorie: Maloobchod

Děvčata na vás čekají

Ilustrativni obrazek

Jedete na Eurobike poprvé? Potom určitě navštivte stánek Marzocchi, kde bývají tradičně tato dvě děvčata. Všeobecně se o nich v kuloárech hovoří jako o odbornicích na jistou branži (kuchařky). Někteří naši domácí obchodníci byli vidět v okolí stánku Marzochci častěji než by bývalo obvyklé.

datum: 22.08.03 - kategorie: Zprávy redakce

Navigace:

id

id

id

Soc. sítě

Facebook

Přihlášení

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign