deluxe-cycling

mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Poradna

Nabídky maloobchodů

Zprávy

RSS exporty sekce

Partneři

Zprávy

auth2018

Předplatné Cykloservisu na rok 2005

Předplatné Cykloservisu na rok 2005 Již nyní si můžete zajistit předplatné Cykloservisu pro rok 2005 na vaši soukromou adresu.Pokud máte o podobnou službu zájem, uhraďte do konce roku běžnou poštovní složenkou typu „C“ částku 330,- Kč (za 22 vydání) na adresu: CYKLOSERVIS,  PhDr. Miloš Kubánek, Žirovnická 2389, 106 00 Praha 10 Do zprávy...

datum: 26.11.04 - kategorie: Zprávy redakce

Ravo a Giant v ikatalogu

Do rodiny modelových řad kol 2005 se dneska zařadily i značky RAVO a GIANT. Katalog se nám pomalu a jistě plní. Sledujte náš jedinečný ikatalog, do kterého jsou kola zařazena ihned po obdržení podkladů od dovozců a výrobců. Připravte se na nákup nového kola už nyní s naším ikatalogem.

datum: 26.11.04 - kategorie: Katalog kol

V ikatalogu kola Ghost

Sledujte náš ikatalog kol. V posledních dnech se začíná dost plnit modelovými řadami kol pro rok 2005. Náš ikatalog je nejrychlejší v představování nových kol. V tomto okamžiku se můžete podívat na kola značky Ghost pro rok 2005.

datum: 25.11.04 - kategorie: Katalog kol

Další kola v našem ikatalogu

Náš ikatalog kol se začíná postupně plnit. Dnes v něm jsou uložena kola 4Ever a Fort .

datum: 23.11.04 - kategorie: Katalog kol

S Honzou Slavíčkem o tréninku

Ve 20. vydání Cykloservisu, které právě přichází na pulty prodejen, začínáme malý seriál o tréninku. Jako poradce jsme si vybrali našeho nejúspěšnějšího trenéra pro horská kola Honzu Slavíčka. Bývalého vynikajícího cyklokrosaře a především osm let člena reprezentace ČR v MTB. Zisk titulu Mistr republiky v této disciplíně k jeho jménu patří...

datum: 21.11.04 - kategorie: Sport

Superior 2005

Když se řekne kolo Superior , jistě mnohým padne na mysl i jméno Radim Kořínek, olympionik, který sedlá tuto značku a která se tudíž objevila i na letošních OH. Jestliže jste příznivci Superioru, máte právě možnost se podívat do našeho ikatalogu na modely 2005.

datum: 21.11.04 - kategorie: Katalog kol

Merida modely 2005

Dnes byla do ikatalogu kol vložena kola Merida, modely 2005. Pokud se zajímáte o tuto značku, kterou sedlá například žena, která v letošním roce vyhrála doslova všechno co se dalo - Gunn Rita Dahle a další skvělí závodníci, určitě vás údaje v ikatalogu budou velmi zajímat.

datum: 19.11.04 - kategorie: Katalog kol

HODINA PRAVDY - DUAL CONTROL NA MTB

Od samých počátků horské cyklistiky řeší výrobci komponentů nejvýhodnější systém ovládání řazení. Z počátku se jednalo o klasické silniční páčky uzpůsobené pro montáž do blízkosti brzdových pák. K dokonalosti byl tento systém dotažen na přelomu osmdesátých a devadesátých let v podobě polohovatelných páček SIS, jimiž byly vybaveny například...

datum: 05.11.04 - kategorie: Technika

ROCK MACHINE 2005

Dnes byla přidána do ikatalogu kol značka Rock Machine , modely pro rok 2005. Současně byly v ikatalogu upraveny položky Rock Machine 2004, podle toho, které jsou ještě v prodeji, případně úprava cen.

datum: 05.11.04 - kategorie: Katalog kol

Vítězové naší internetové soutěže

Minulý týden jsme vyhlásili soutěž o 4 DVD, na kterých je zachycen tréninkový camp týmu Multivan Merida ve Španělsku. Tréninkového campu se zúčastnil i náš redaktor Dušan. Originální DVD nám zaslal přímo zástupce týmu a jsme rádi že čtyři kousky můžeme věnovat vylosovaným soutěžícím, kteří správně odpověděli že letošní olympijsou vítězkou v XC...

datum: 03.11.04 - kategorie: Zprávy redakce

Navigace:

id

id

Soc. sítě

Facebook

Přihlášení

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign