schindler38

mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Poradna

Nabídky maloobchodů

Zprávy

RSS exporty sekce

Partneři

Zprávy

auth2018

Foto čtenářů

Do rubriky Foto čtenářů nám poslal človíček jménem Serža snímek z očisty kol při letošním Xterra triatlonu v Říčanech . Máte také zajímavé fotografie? Pošlete nám je do redakce.

datum: 01.12.04 - kategorie: Technika

Video

Pokusné vysílání: Podívejte se na Spacemana:(zatím ladíme a hledáme optimální rozlišení)  h ttp://www.cykl.cz/data/video/spesny.wmv  http://www.cykl.cz/data/video/spesny1.mpg  

datum: 28.11.04 - kategorie: Různé

Předplatné Cykloservisu na rok 2005

Předplatné Cykloservisu na rok 2005 Již nyní si můžete zajistit předplatné Cykloservisu pro rok 2005 na vaši soukromou adresu.Pokud máte o podobnou službu zájem, uhraďte do konce roku běžnou poštovní složenkou typu „C“ částku 330,- Kč (za 22 vydání) na adresu: CYKLOSERVIS,  PhDr. Miloš Kubánek, Žirovnická 2389, 106 00 Praha 10 Do zprávy...

datum: 26.11.04 - kategorie: Zprávy redakce

Ravo a Giant v ikatalogu

Do rodiny modelových řad kol 2005 se dneska zařadily i značky RAVO a GIANT. Katalog se nám pomalu a jistě plní. Sledujte náš jedinečný ikatalog, do kterého jsou kola zařazena ihned po obdržení podkladů od dovozců a výrobců. Připravte se na nákup nového kola už nyní s naším ikatalogem.

datum: 26.11.04 - kategorie: Katalog kol

V ikatalogu kola Ghost

Sledujte náš ikatalog kol. V posledních dnech se začíná dost plnit modelovými řadami kol pro rok 2005. Náš ikatalog je nejrychlejší v představování nových kol. V tomto okamžiku se můžete podívat na kola značky Ghost pro rok 2005.

datum: 25.11.04 - kategorie: Katalog kol

Další kola v našem ikatalogu

Náš ikatalog kol se začíná postupně plnit. Dnes v něm jsou uložena kola 4Ever a Fort .

datum: 23.11.04 - kategorie: Katalog kol

S Honzou Slavíčkem o tréninku

Ve 20. vydání Cykloservisu, které právě přichází na pulty prodejen, začínáme malý seriál o tréninku. Jako poradce jsme si vybrali našeho nejúspěšnějšího trenéra pro horská kola Honzu Slavíčka. Bývalého vynikajícího cyklokrosaře a především osm let člena reprezentace ČR v MTB. Zisk titulu Mistr republiky v této disciplíně k jeho jménu patří...

datum: 21.11.04 - kategorie: Sport

Superior 2005

Když se řekne kolo Superior , jistě mnohým padne na mysl i jméno Radim Kořínek, olympionik, který sedlá tuto značku a která se tudíž objevila i na letošních OH. Jestliže jste příznivci Superioru, máte právě možnost se podívat do našeho ikatalogu na modely 2005.

datum: 21.11.04 - kategorie: Katalog kol

Merida modely 2005

Dnes byla do ikatalogu kol vložena kola Merida, modely 2005. Pokud se zajímáte o tuto značku, kterou sedlá například žena, která v letošním roce vyhrála doslova všechno co se dalo - Gunn Rita Dahle a další skvělí závodníci, určitě vás údaje v ikatalogu budou velmi zajímat.

datum: 19.11.04 - kategorie: Katalog kol

HODINA PRAVDY - DUAL CONTROL NA MTB

Od samých počátků horské cyklistiky řeší výrobci komponentů nejvýhodnější systém ovládání řazení. Z počátku se jednalo o klasické silniční páčky uzpůsobené pro montáž do blízkosti brzdových pák. K dokonalosti byl tento systém dotažen na přelomu osmdesátých a devadesátých let v podobě polohovatelných páček SIS, jimiž byly vybaveny například...

datum: 05.11.04 - kategorie: Technika

Navigace:

id

id

id

Soc. sítě

Facebook

Přihlášení

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign