cratoni

Závěsy a záclony Praha

Poradna

Nabídky maloobchodů

Zprávy

RSS exporty sekce

Partneři

Zprávy

eurobike2018

KOMPLET CYKLOSERVIS 2003 NA INTERNETU

Počínaje dnešním dnem si můžete na těchto stránkách pročítat kompletní tištěný CYKLOSERVIS ročník 2003, který je zde uložen ve formátu .pdf. Naleznete zde všech 22 vydání, které mají celkově 370 stran A3. Cykloservis se tak stává u nás prvním naším tištěným cyklistickým periodikem, které dává čtenářům k dispozici i elektronickou verzi celého...

datum: 15.12.04 - kategorie: Zprávy redakce

GT v ikatalogu kol

Dnes byla přidána kola GT pro rok 2005 do našeho ikatalogu. Naleznete v něm již 19 značek a celkem přes 700 modelů kol od silničních, dětských přes horská až po speciální.

datum: 14.12.04 - kategorie: Katalog kol

Amulet v katalogu

Katalog byl dnes doplněn o kola AMULET, modely pro rok 2005.

datum: 10.12.04 - kategorie: Katalog kol

Rozšířený adresář maloobchodů

Dnešním dnem jsme rozšířili adresář maloobchodů, který naleznete na těchto stránkách v levém sloupci dole. Vyhledávat v něm můžete nejen například podle města, ulice nebo názvu prodejny, ale i podle značky kol, které se v jednotlivých prodejnách nabízí. Adresář průběžně doplňujeme!

datum: 08.12.04 - kategorie: Maloobchod

Šírer a Acstar v ikatalogu

Tak se nám ten katalog začal pěkně plnit. Před malým okamžikem jsme do něj dali kola Šírer a Acstar pro rok 2005.

datum: 07.12.04 - kategorie: Katalog kol

Další modely 2005 v našem ikatalogu kol

O nové přírůstky modelových řad 2005 se může odedneška pochlubit náš ikatalog kol. Kelly's, Anlen a Galaxy si již našly své příznivce a tak je můžete porovnat s dalšími 12 značkamy, které již ikatalog kol obsahuje. Současně jsme z katalogu odstranili modely kol pro rok 2004.

datum: 07.12.04 - kategorie: Katalog kol

WHEELER 2005

Náš internetový katalog kol se dnes rozrostl o značku Wheeler, modely 2005.

datum: 03.12.04 - kategorie: Katalog kol

Vynikají věcička pro vaše kolo

Od našeho čtenáře jsme e-mailem obdrželi fotografii skutečně neobvyklého výrobku s popisem: Vážení cyklisté, jelikož se již citelně ochladilo a prognóza teplot je i nadále velmi nepříznivá, dovoluji si Vám nabídnout drobnou úpravu Vašeho trubkového miláčka. Věřím, že úpravu ocení i ženy, které budou po jízdě náležitě rozehřáté, což následně...

datum: 01.12.04 - kategorie: Technika

Foto čtenářů

Do rubriky Foto čtenářů nám poslal človíček jménem Serža snímek z očisty kol při letošním Xterra triatlonu v Říčanech . Máte také zajímavé fotografie? Pošlete nám je do redakce.

datum: 01.12.04 - kategorie: Technika

Video

Pokusné vysílání: Podívejte se na Spacemana:(zatím ladíme a hledáme optimální rozlišení)  h ttp://www.cykl.cz/data/video/spesny.wmv  http://www.cykl.cz/data/video/spesny1.mpg  

datum: 28.11.04 - kategorie: Různé

Navigace:

id

id

id

Soc. sítě

Facebook

Přihlášení

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign