deluxe-cycling

Poradna

Nabídky maloobchodů

Zprávy

RSS exporty sekce

Partneři

Zprávy

author_unor_2017

BIANCHI a SCOTT

Bianchi a Scott jsou další značky na našem trhu, které se od dnešního dne zařadily do našeho ikatalogu kol. K dnešnímu dni v něm naleznete již více jak 1.000 modelů kol od 25 značek.

datum: 10.01.05 - kategorie: Katalog kol

Nová kola v ikatalogu

Dnes byla do ikatalogu doplněna kola Schwinn a Mongoose, které dodává na náš trh firma Pell's z Brna. Celkem již v ikatalogu naleznete 950 modelů kol od 23 značek.

datum: 06.01.05 - kategorie: Katalog kol

ROCKY MOUNTAIN v ikatalogu

Dnes byl ikatalog kol doplněn o značku Rocky Mountain, kterou na náš trh dodává firma Ultrasport. Určitě si tyto pohledné mašinky prohlédněte, neboť kola to jsou více než sympatická. V ikatalogu si už můžete prohlédnout takřka 800 modelů kol od 21 značek na našem trhu. Letos se nebudeme snažit vás ohromit úžasným počtem modelů, ale chceme vám v našem ikatalogu...

datum: 22.12.04 - kategorie: Katalog kol

Archiv starších vydání

O tom, že ročník Cykloservisu 2003 již je umístěn na těch stránkách ve formátu pdf jsme vás již informovali. Nyní jsme rozeběhli "chytřejší" procházení katalogu. Z menu vlevo si můžete zvolit ročník, vydání nebo kategorii článků, pokud hledáte konkrétní informace, nebo můžete využít odkaz Procházet archív a prohlížet si jednotlivá vydání našeho...

datum: 20.12.04 - kategorie: Zprávy redakce

Výběr velikosti kola

Na velikosti záleží! Při nákupu nového kola je nejdůležitější svolit tu správnou velikost rámu. Ty se liší podle typu kola (silnice, MTB) a výrobci je navíc uvádí jednou v centimetrech (nejčastěji u silničních kol) a jindy v palcích (MTB). Navíc není jisté, odkud kam je vlastně velikost kola, udávaná délkou sedlové trubky, vlastně měřena. ...

datum: 19.12.04 - kategorie: Technika

HARO BIKES v ikatalogu

Dnes byla do ikatalogu kol umístěna kola Haro Bikes, modelová řada 2005. K dnešnímu dni je v ikatalogu již přes 700 modelů kol od 20 značek na našem trhu.

datum: 17.12.04 - kategorie: Katalog kol

KOMPLET CYKLOSERVIS 2003 NA INTERNETU

Počínaje dnešním dnem si můžete na těchto stránkách pročítat kompletní tištěný CYKLOSERVIS ročník 2003, který je zde uložen ve formátu .pdf. Naleznete zde všech 22 vydání, které mají celkově 370 stran A3. Cykloservis se tak stává u nás prvním naším tištěným cyklistickým periodikem, které dává čtenářům k dispozici i elektronickou verzi celého...

datum: 15.12.04 - kategorie: Zprávy redakce

GT v ikatalogu kol

Dnes byla přidána kola GT pro rok 2005 do našeho ikatalogu. Naleznete v něm již 19 značek a celkem přes 700 modelů kol od silničních, dětských přes horská až po speciální.

datum: 14.12.04 - kategorie: Katalog kol

Amulet v katalogu

Katalog byl dnes doplněn o kola AMULET, modely pro rok 2005.

datum: 10.12.04 - kategorie: Katalog kol

Rozšířený adresář maloobchodů

Dnešním dnem jsme rozšířili adresář maloobchodů, který naleznete na těchto stránkách v levém sloupci dole. Vyhledávat v něm můžete nejen například podle města, ulice nebo názvu prodejny, ale i podle značky kol, které se v jednotlivých prodejnách nabízí. Adresář průběžně doplňujeme!

datum: 08.12.04 - kategorie: Maloobchod

Navigace:

id

id

Soc. sítě

Facebook

Přihlášení

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign