deluxe-cycling

mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Bleskovky

RSS exporty sekce

Partneři

Bleskovky

auth2018

Vstupné na výstavu For Bikes 2015

Od 27. do 29. března se koná v Praze na výstavišti V Letňanech výstava jízdních kol a příslušenství For Bikes.

datum: 22.01.15 - kategorie: Maloobchod

Bakalova cyklistická stáj vyšetřována

Podle portálu prvnizpravy.cz, který se odvolává na belgický tisk, hrozí Bakalově cyklistické stáji Etixx-Quick - Step soudní proces pro podezření z daňových úniků.

datum: 07.01.15 - kategorie: Redakce

Skončil časopis Dirtbiker

Po patnácti letech existence na trhu skončil tištěný časopis Dirtbiker. Časopis specializovaný na gravity disciplíny by měl do budoucna být pouze na internetu dirtbiker.cz.

datum: 15.12.14 - kategorie: Redakce

Štybar nepojede na MS v Táboře

Velmi smutná zpráva pro příznivce cyklokrosu. Zdeněk Štybar oznámil že s ohledem na své nedoléčené zranění nepojede MS v cyklokrosu, které se bude konat 1.února 2015 v Táboře.

datum: 05.12.14 - kategorie: Redakce

UCI se odvolá

Na první pohled se může zdát, případ Romana Kreuzigera, kdy se řeší jeho nesrovnalosti v biologickém pasu, spí. Brian Cookson, šéf mezinárodní cyklistické unie však oznámil, že UCI se rozhodně odvolá proti rozhodnutí Rozhodčí komise Českého olympijského výboru, která Kreugigera omilostnila. Případ tak bude řešit mezinárodní sportovní arbitrážní soud v Lousanne. UCI nikdy v případě biologického pasu neprohrála.

datum: 22.10.14 - kategorie: Redakce

Huříková skončila ve Specialized

To, co se vykládá v kuloárech, že v mezinárodním týmu Specialized, za kterém letos startovali i naši Kulhavý, Raboň a Huříková, nemusí skončit kámen na kameni, se nyní pomalu potvrzuje.

datum: 19.10.14 - kategorie: Sport MTB domácí

Seriál Kolo pro život na prodej (?)

Brankář Petr Čech investuje do sportu. Tak by se dalo nazvat oznámení o tiskové konferenci, která se připravuje na pondělí 7. října. Podle sport.cz je jeho záměrem odkoupit Čs. MTB team, který pořádá největší seriál horských kol Kolo pro život. Majiteli společnosti, která má roční obrat 40 milionů korun, jsou Roman Čermák a Tomáš Hykl. Oba se odmítli až do konání tiskovky vyjádřit.

datum: 03.10.14 - kategorie: Sport MTB domácí

Myslí to Sosenka opravdu vážně?

Ondřej Sosenka dnes 25. září 2014 oznámil na tiskové konferenci, že se na jaře příštího roku pokusí o překonání světového rekordu v hodinovce. Rekord mu vzal před pár dny Jens Voigt, který zlepšil rekord o 1 450 metrů.

datum: 25.09.14 - kategorie: Silnice domácí

Názor: Kreuziger dostane dva roky

Cyklistikou doslova hýbe případ Romana Kreuzigera, který měl nesrovnalosti v biologickém pasu.

datum: 23.09.14 - kategorie: Silnice zahraniční

Fondriest kolo nejlepší

Specialized poražen! Tak by se dal charakterizovat výsledek testů v 7. vydání  časopisu 53x11. Redakce testovala silniční modely Corratec CCT Team Ultegra, Fondriest TF3 1.2, Specialized Tarmac Sport a Trek Madone 4.5.

datum: 21.09.14 - kategorie: Redakce

Navigace:

id

id

Přihlášení

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign