deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

Bleskovky

RSS exporty sekce

Partneři

Bleskovky

author_duben_2019

Kateřina Nash okradena

Kateřina Nash, která ještě nedávno reprezentovala naši republiku, byť dlouhodobě žije v USA, byla okradena. Zloději ji ukradli nejen závodní vybavení, ale nebyli to žádní troškaři. Vše jí vzali i s jejím autem.

datum: 24.09.15 - kategorie: Redakce

Vynikající Cink a Kulhavý absolutně zklamal

Neděle 5. září byla ve znamení mistrovských závodů v Andoře, kde se bojovalo o nejvyšší světové tituly v závodě cross country horskýc kol. Dny před tím se závodilo také o medaile, ale pouze v "dětských" kategoriích.

datum: 05.09.15 - kategorie: Redakce

Zdeněk Löffelmann našel nové působiště

Nedávný šéf českého zastoupení pro značku Slecialized Zdeněk Löffelmann našel nové působiště ve firmě N Distribution, kde se stal 50% společníkem. N Distribution dováží pro náš trh kola Kona.

datum: 02.09.15 - kategorie: Redakce

Raboňův benefiční závod vynesl 75.000 Kč

Benefiční závod někdejšího profesionálního jezdce Františka Raboně, který se konal v Plzni, vynesl finanční částku 75.000 Kč, která je určena na podporu služeb dětského stacionáře Centra Hájek.

datum: 02.09.15 - kategorie: Redakce

České fiasko ve štafetách na MS

Doslova fiskem lze nazvat vystoupení naší štafety na Mistrovství světa horských kol v Andoře. Naše kvarteto ve složení Stošek, Průdek, Průdková, Škarnitzl obsadilo až devatenácté místo z třiadvacetičlenného startovního pole

datum: 02.09.15 - kategorie: Sport MTB domácí

54.526 ... a rekord je již zřejmě mimo dosah

Dnes, v sobotu 7. června byl Bradley Wiggins od září loňského roku pátým mužem, který překonal starý rekord v hodinovce.

datum: 07.06.15 - kategorie: Redakce

Cink porazil Kulhavého

Druhý závod Českého poháru v pražských Řepích vyhrál náš v současnosti nejlepší biker Ondřej Cink (Multival Merida), který porazil o jedenáct sekund Jaroslava Kulhavého (Specialized). Třetí skončil Švýcar Litscher (Multivan Merida).

datum: 17.05.15 - kategorie: Redakce

Tomáš Čada otcem nejen maratonu Rallye Sudety

Tomáš Čada, kdysi náš nejlepší skalní lezec a v současnosti známá osobnost cyklistického života, především jako majitel skvělého obchodu Sportiv Redpoint, ale také pořadatelstvím jednoho z nejznámějších maratonů Rallye Sudety, se 30. dubna stal otcem. Jeho partnerce Jitce se narodil syn Michal. Gratulujeme!

datum: 02.05.15 - kategorie: Redakce

52.937, nový světový rekord

Alex Dowsett je dalším cyklistou, který překonal světový rekord v hodinovce. Rekordní jízdu zajel 2. května 2015 na velodromu Manchesteru a překonal předcházejícího držitele rekordu o 433 metrů.

datum: 02.05.15 - kategorie: Redakce

Zdeněk Pól skončil ve Specialized

Zdeněk Pól, marketingový manažer firmy Specialized Europe, která sídli v Čestlicích u Prahy opustil řady pracovníků této firmy. Pól před svým nástupem do Specialized působil jako manažer Michala Prokopa a několika dalších závodníků.

datum: 26.03.15 - kategorie: Redakce

Navigace:

id

id

id

id

id

Přihlášení

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign