Cyklodiskont.cz - Vy jezdíte, my hlídáme ceny Cyklodiskont.cz - E-shop pro pohodovou jízdu
Penco2017

Bleskovky

RSS exporty sekce

Partneři

Bleskovky

author_unor_2017

Huříková skončila ve Specialized

To, co se vykládá v kuloárech, že v mezinárodním týmu Specialized, za kterém letos startovali i naši Kulhavý, Raboň a Huříková, nemusí skončit kámen na kameni, se nyní pomalu potvrzuje.

datum: 19.10.14 - kategorie: Sport MTB domácí

Seriál Kolo pro život na prodej (?)

Brankář Petr Čech investuje do sportu. Tak by se dalo nazvat oznámení o tiskové konferenci, která se připravuje na pondělí 7. října. Podle sport.cz je jeho záměrem odkoupit Čs. MTB team, který pořádá největší seriál horských kol Kolo pro život. Majiteli společnosti, která má roční obrat 40 milionů korun, jsou Roman Čermák a Tomáš Hykl. Oba se odmítli až do konání tiskovky vyjádřit.

datum: 03.10.14 - kategorie: Sport MTB domácí

Myslí to Sosenka opravdu vážně?

Ondřej Sosenka dnes 25. září 2014 oznámil na tiskové konferenci, že se na jaře příštího roku pokusí o překonání světového rekordu v hodinovce. Rekord mu vzal před pár dny Jens Voigt, který zlepšil rekord o 1 450 metrů.

datum: 25.09.14 - kategorie: Silnice domácí

Názor: Kreuziger dostane dva roky

Cyklistikou doslova hýbe případ Romana Kreuzigera, který měl nesrovnalosti v biologickém pasu.

datum: 23.09.14 - kategorie: Silnice zahraniční

Fondriest kolo nejlepší

Specialized poražen! Tak by se dal charakterizovat výsledek testů v 7. vydání  časopisu 53x11. Redakce testovala silniční modely Corratec CCT Team Ultegra, Fondriest TF3 1.2, Specialized Tarmac Sport a Trek Madone 4.5.

datum: 21.09.14 - kategorie: Redakce

Plzeňská Lopatárna v ohrožení

Na zhruba kilometrovém okruhu Lopatárna (Rapid Plzeň) v Plzni vyrostlo doslova několik generací cyklistů. Lopatárna je však nyní v ohrožení a hrozí, že tento okruh, který neslouží jen cyklistům, by mohl zaniknout.

datum: 17.09.14 - kategorie: Redakce

Bude ve Specialized zemětřesení?

Je jasné, že majitelé elitních týmů pro cross country, kteří se vesměs rekrutují z významných výrobců jízdních kol, chtějí výsledky. Neutrácí milionové částky jen pro to, aby si "kluci" zazávodili a projeli po světě. Kola sponzorů musí být náležitě vidět, protože co je lepšího pro byznys než ukazovat kolo šampiona? A kde jsou vidět? Samozřejmě na nejvyšším stupni s číslem 1.  Není to tak dávno, co Lance Armstrong doslova zapříčinil dramatické zvýšení prodeje Treku.

datum: 07.09.14 - kategorie: Redakce

Eurobike bude opět rekordní

Pořadatelé avizují opět zvýšený zájem ze strany vystavovatelů o letošní veletrh Eurobike v německém Friedrichshafenu. I naše firmy zanechají na akci své stopy. Buď v podobě vlastních expozic, ve stánku německých distributorů nebo ve společných expozicích s jinými firmami.

datum: 25.08.14 - kategorie: Redakce

Kulhavý vzdal, Cink dojel dvaadvacátý

Ve výsledkovém propadlišti skončili naši bikeři v posledním dějství Světového poháru horských kol ve francouzském Méribelu.

datum: 25.08.14 - kategorie: Redakce

V ČR je více sportovců než obyvatel !

Ministerstvo školství dotuje sportovní svazy každoročně částkou přibližně 4,5 miliardy korun. Bývalý ministr Kalousek požádal sportovní svazy o sdělení počtu sportovců. Překvapením pro něj bylo, že součet sportovců v jednotlivých svazech byl vykázán v počtu 11,4 milionu sportovců. To je o 850.000 osob více než je celkový počet obyvatel! Současný ministr Chládek se rozhodl kvůli zprůhlednění počtu členů zavést matriku sportovců, která bude informačně napojena na jednotlivé svazy. Odpadne tak vykazování černých duší. Řešit se musí i duplicita, kdy například Martina Sáblíková reprezentuje v rychlobruslení a v cyklistice. Ale především v mládežnickém sportu je běžné, že dítě je registrováno u více sportovnívh svazů. Musí se určit přesná pravidla, jak v těchto případech postupovat.

datum: 20.08.14 - kategorie: Redakce

Navigace:

id

tsbohemia

CykloŠkoda - Přilby a brýle Kask

nachazel

id

Přihlášení

BP
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign