katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Bleskovky

RSS exporty sekce

Partneři

Bleskovky

author_banner_leden_2020

Vstupenky na MS v Novém městě na Moravě i za 50.000 Kč

Dneškem byl spuštěn prodej vstupenek na Mistrovství světa v horské cyklistice v příštím roce, které se bude odehrávat v Novém Městě na Moravě. Můžete si zakoupit například permanentku za 50.000 Kč na celou dobu akce. V ceně je ubytování, místo na tribuně, komplet jídlo, 10 minut letu denně vrtulníkem a další příjemnosti. Ale netruchlete, jistě si pořídíte za dvě stovky jednodenku nebo permanentku za tisícovku.

datum: 01.10.15 - kategorie: Redakce

Kreuziger: místo Specialized Colnago

Bývá zvykem, že sportovci, profesionálové, se doslova rvou za značku sportovního nářadí, které používají. Slova chvály vypuštěná z jejich úst zpravidla nemají konce. Ovšem až do té doby, než začnou používat jiné nářadí, jiné značky ...

datum: 30.09.15 - kategorie: Redakce

Kateřina Nash okradena

Kateřina Nash, která ještě nedávno reprezentovala naši republiku, byť dlouhodobě žije v USA, byla okradena. Zloději ji ukradli nejen závodní vybavení, ale nebyli to žádní troškaři. Vše jí vzali i s jejím autem.

datum: 24.09.15 - kategorie: Redakce

Vynikající Cink a Kulhavý absolutně zklamal

Neděle 5. září byla ve znamení mistrovských závodů v Andoře, kde se bojovalo o nejvyšší světové tituly v závodě cross country horskýc kol. Dny před tím se závodilo také o medaile, ale pouze v "dětských" kategoriích.

datum: 05.09.15 - kategorie: Redakce

Zdeněk Löffelmann našel nové působiště

Nedávný šéf českého zastoupení pro značku Slecialized Zdeněk Löffelmann našel nové působiště ve firmě N Distribution, kde se stal 50% společníkem. N Distribution dováží pro náš trh kola Kona.

datum: 02.09.15 - kategorie: Redakce

Raboňův benefiční závod vynesl 75.000 Kč

Benefiční závod někdejšího profesionálního jezdce Františka Raboně, který se konal v Plzni, vynesl finanční částku 75.000 Kč, která je určena na podporu služeb dětského stacionáře Centra Hájek.

datum: 02.09.15 - kategorie: Redakce

České fiasko ve štafetách na MS

Doslova fiskem lze nazvat vystoupení naší štafety na Mistrovství světa horských kol v Andoře. Naše kvarteto ve složení Stošek, Průdek, Průdková, Škarnitzl obsadilo až devatenácté místo z třiadvacetičlenného startovního pole

datum: 02.09.15 - kategorie: Sport MTB domácí

54.526 ... a rekord je již zřejmě mimo dosah

Dnes, v sobotu 7. června byl Bradley Wiggins od září loňského roku pátým mužem, který překonal starý rekord v hodinovce.

datum: 07.06.15 - kategorie: Redakce

Cink porazil Kulhavého

Druhý závod Českého poháru v pražských Řepích vyhrál náš v současnosti nejlepší biker Ondřej Cink (Multival Merida), který porazil o jedenáct sekund Jaroslava Kulhavého (Specialized). Třetí skončil Švýcar Litscher (Multivan Merida).

datum: 17.05.15 - kategorie: Redakce

Tomáš Čada otcem nejen maratonu Rallye Sudety

Tomáš Čada, kdysi náš nejlepší skalní lezec a v současnosti známá osobnost cyklistického života, především jako majitel skvělého obchodu Sportiv Redpoint, ale také pořadatelstvím jednoho z nejznámějších maratonů Rallye Sudety, se 30. dubna stal otcem. Jeho partnerce Jitce se narodil syn Michal. Gratulujeme!

datum: 02.05.15 - kategorie: Redakce

Navigace:

id

id

id

id

id

Přihlášení

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign