cratoni

Závěsy a záclony Praha

Bleskovky

RSS exporty sekce

Partneři

Bleskovky

auth2018

České fiasko ve štafetách na MS

Doslova fiskem lze nazvat vystoupení naší štafety na Mistrovství světa horských kol v Andoře. Naše kvarteto ve složení Stošek, Průdek, Průdková, Škarnitzl obsadilo až devatenácté místo z třiadvacetičlenného startovního pole

datum: 02.09.15 - kategorie: Sport MTB domácí

54.526 ... a rekord je již zřejmě mimo dosah

Dnes, v sobotu 7. června byl Bradley Wiggins od září loňského roku pátým mužem, který překonal starý rekord v hodinovce.

datum: 07.06.15 - kategorie: Redakce

Cink porazil Kulhavého

Druhý závod Českého poháru v pražských Řepích vyhrál náš v současnosti nejlepší biker Ondřej Cink (Multival Merida), který porazil o jedenáct sekund Jaroslava Kulhavého (Specialized). Třetí skončil Švýcar Litscher (Multivan Merida).

datum: 17.05.15 - kategorie: Redakce

Tomáš Čada otcem nejen maratonu Rallye Sudety

Tomáš Čada, kdysi náš nejlepší skalní lezec a v současnosti známá osobnost cyklistického života, především jako majitel skvělého obchodu Sportiv Redpoint, ale také pořadatelstvím jednoho z nejznámějších maratonů Rallye Sudety, se 30. dubna stal otcem. Jeho partnerce Jitce se narodil syn Michal. Gratulujeme!

datum: 02.05.15 - kategorie: Redakce

52.937, nový světový rekord

Alex Dowsett je dalším cyklistou, který překonal světový rekord v hodinovce. Rekordní jízdu zajel 2. května 2015 na velodromu Manchesteru a překonal předcházejícího držitele rekordu o 433 metrů.

datum: 02.05.15 - kategorie: Redakce

Zdeněk Pól skončil ve Specialized

Zdeněk Pól, marketingový manažer firmy Specialized Europe, která sídli v Čestlicích u Prahy opustil řady pracovníků této firmy. Pól před svým nástupem do Specialized působil jako manažer Michala Prokopa a několika dalších závodníků.

datum: 26.03.15 - kategorie: Redakce

Na For Bikes bez elektřiny

Bezpochyby velmi příjemné bude pro karavanisty, kteří navštíví výstavu For Bikes, která otevře své brány 27. března, že pořadatel pro ně zřídil parkoviště. Pokud budou chtít výstavu navštěvovat po celé tři dny konání, mohou také celou dobu s karavanem na parkovišti zůstat. Třídenní parkovací karta stojí 600 Kč. Rozum ale zůstává stát nad tím, že nebudou mít k dispozici elektrickou přípojku, která pro ně bývá zásadní.

datum: 20.03.15 - kategorie: Redakce

Bývalý ředitel Specialized skončil v Eltonu

Bývalý ředitel Specialized Zdeněk Löffelmann opustil k 1. březnu 2015 pozici předsedy představenstva a ředitele firmy Elton, vyrábějící hodinky Prim. Na jeho pozici nastoupil Aleš Fleischmann, který pracuje v Eltonu od roku 2009.

datum: 18.03.15 - kategorie: Redakce

Armstrong musí vrátit v přepočtu 244 milionu korun

Lance Armstrong prohrál arbitrážní řízení s pojišťovací společností SCA promotions, která mu vyplatila prémii za šesté vítězství na Tour de France. Armstrong musí vrátit v přepočtu 244 milionů korun vč. 2,5 milionu dolarů za odškodnění a náklady.

datum: 16.02.15 - kategorie: Redakce

Cyclestar Praha přijme pracovníky

CYCLESTAR.cz v Praze přijme kolegy/kolegyně do nové provozovny

datum: 16.02.15 - kategorie: Redakce

Navigace:

id

id

id

Přihlášení

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign