Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Zvonky stokrát jinak

Zvonky stokrát jinak

ZvonkyZvonek, pro závodníky a sportovně zaměřené jezdce zdánlivá zbytečnost, pro městské cyklisty mnohdy nutnost. Takový zvonek však vedle svého základního účelu, tedy zvonění, může nabídnout daleko více. Asijské mozky jsou v tomto ohledu nevyzpytatelné a fantazii se meze nekladou, o čemž svědčí následující fotografie. Skoro by se zdálo, že úloha zvonku zvonit je v některých případech až druhořadá. Mnohem důležitější je přece efekt!

Nutno přiznat, že některé designové kreace jsou skutečně roztomilé. Fanda fotbalu si může koupit zvonek ve tvaru míče, s kopačkou místo obvyklého kladívka, zkrátka nepřijde ani vyznavač baseballu. Přítomnost kompasu asi už nikoho neudiví, nejspíš se již vyvíjí i verze s vodotryskem. Hitem jsou údajně berušky s roztahovacími křídly a příští sezónu mají být v módě malincí zajíčci a medvídci usazení v otočených zvoncích. Ještě více fantazie pak tvůrcům poskytují gumové houkačky. Je možné vybírat ze spousty provedení od různých oblud, přes dokonale vyvedený hamburger, kulečníkovou kouli, až po zavalitého zápasníka sumo, který jistě zabere celou polovinu řídítek. Jen doufejme, že vývoj zvonků nenabere podobný spád jako v posledním desetiletí evoluce kompletního odpružení a kotoučových brzd. To bychom se měli na co těšit...

(kad)

Zvonky

ZvonkyZvonky

Zvonky

Zvonky

Zvonky

datum: 01.04.10 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign