deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Zlatý Jára Kulhavý

V neděli 12. srpna 2012 se stal sen mnoha nejen bikerů ale i všech příznivců sportu v naší republice, skutečností. Jaroslav Kulhavý se stal olympijským vítězem na horských kolech v kategorii cross country. V dramatickém závodě, kdy se do cíle řítila tříčlenná skupinka Kulhavý, Fontana a Schurter ,nebylo ještě kolo před cílem jasné, komu zbývá nejvíce sil. Závodníci se navzájem testovali krátkými nástupy. Odpadl ale Fontana, kterému, již ale takřka bez kontaktu s vedoucí dvojicí, praskla sedlovka a on musel dojíždět do cíle bez sedla. Aby divákům u televize nebylo příliš lehko, neboť jedině od televize se dá sledovat na celé trati co se děje, dvojice Kulhavý a Schurter zůstávala pohromadě. Náš Jarda Kulhavý ale nedal Schurterovi takřka šanci. Nastoupil a pohledem vlevo na dotírajícícho Schurtera mu dal jasně nalevo. Jako by mu chtěl říci: "Zrychli chlapče a já zrychlím ještě víc, protože to zlato je moje, pro to jsem si přijel já".

Jarda Kulhavý se tak stal ziskem olympijského zlata nesmrtelným pro naši cyklistiku, protože žádný titul mistra světa nebo vítězství ve světovém poháru nemůže vyvážit nejvyšší olympijský úspěch. Opak tvrdí tak leda děti na internetových diskuzích. Dnes, zhruba od 16 hodin středoevropského času, bude Jarda Kulhavý vždy na prvém místě uvádět, že je olympijský vítěz a my můžeme s hrdostí zase říkat, že jsme ze země, kde máme nejlepšího bikera na světě. Díky Jarouši!

jarda_kulhavy_olympijsky_vitez

datum: 12.08.12 - kategorie: Sport

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Jarda Kulhavý se tak stal ziskem olympijského zlata nesmrtelným pro naši cyklistiku, protože žádný titul mistra světa nebo vítězství ve světovém poháru nemůže vyvážit nejvyšší olympijský úspěch.

    20.06.13, 09:20:28
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign