katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Zlatá šedesátá

Limar F 60 Pearl White

Tentokrát toto označení neplatí pro léta, ale pro brýle, které mají tuto číslovku ve svém názvu. Model Limar F 60 Pearl White je skloubením zajímavého designu, kvalitního provedení skel a příznivé ceny 1090 korun velice zdařilou kombinací.

Limar F 60 Pearl White

Základem jsou grilamidové obroučky a nožičky, kombinující grilamid s pryžovým zakončením. Celkem masivní provedení dává záruku odolnosti proti zlomení, naproti tomu výraznější rámeček nám nijak nebránil ve výhledu, nebo nezasahoval nechtěně do zorného pole. Pryžový nánosník spolu s pryžovým zakončením nožiček zaručil velice jisté usazení na obličeji. Hloubka nánosníku bude vyhovovat i jezdcům s vyšším kořenem nosu, takže brýle sedí ideálně vysoko. Pouze šířka rámečku bude trochu užší na široké obličeje, kde sice pasuje, ale je cítit lehký tlak nožiček na spáncích, kde by přece jen bylo zapotřebí nepatrně většího odstupu. Jezdcům s menším obličejem budou tedy vyhovovat dokonale, nebo spíše budou mírně volnější. Ideální jsou pro střední šířku obličeje, jezdci s větší hlavou budou lehce cítit nožičky na spáncích.

Polykarbonátové zorníky s výraznějším zatmavením byly ideální pro slunečné dny. Tam jsme neměli sebemenší problém ani při jízdě v lese, kde přechody z ostrého světla do stínu nečinily žádné obtíže. Naopak zakřivení zorníků a jejich odstín byl v terénu naprosto perfektní, i když se lehce zatáhlo. Na druhou stranu za šera, nebo když je výrazně pod mrakem už mají zorníky až zbytečně tmavé provedení, což z nich dělá méně univerzální model do širších světelných podmínek. Velikost zorníků dostatečně kryla oči a tvar rámečku nedovolil nechtěné zafoukání pod ně, z tohoto hlediska seděly brýle dokonale. Kombinace ceny, tvaru a kvality zorníků je v tomto případě velmi zdařile namixovaná. Komu se nelíbí bílá, může zvolit ještě z černé barvy rámečku.

(už)

 

Plusy: usazení, zakřivení zorníků, cena

Minusy: tmavší zorníky

datum: 01.09.12 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Polykarbonátové zorníky s výraznějším zatmavením byly ideální pro slunečné dny. Tam jsme neměli sebemenší problém ani při jízdě v lese, kde přechody z ostrého světla do stínu nečinily žádné obtíže. Naopak zakřivení zorníků a jejich odstín byl v terénu naprosto perfektní

    20.06.13, 08:54:55
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign