katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Zixtro Spark

I když se může zdát, že klasickým rámovým brašničkám odzvonilo a nadvláda podsedlových modelů je stoprocentní, není tomu úplně tak. Majitelé rámů s klasickým trojúhelníkem, v němž je dostatek prostoru, stále fandí klasice, která je, co se imunity před blátem týče, téměř nedostižná.

V případě brašniček a produktů značky Zixtro vůbec, lze i u tohoto provedení hovořit o „kosmickém“ designu, který je pro všechny jejich výrobky typický. Použití plastů, nezvyklého tvarování a celkový vzhled jako ze sci-fi střílečky, to je i případ testované brašničky Spark. Ta je sice klasickou rámovkou, ale nemá úplně typický trojúhelníkový tvar. Horní díl je z měkčeného plastu a skrývá trojici otvorů pro nasunutí upevňujících pásků se suchým zipem. Ty rovněž zapadají do celkového designu a nechybí jim v plastu vylisované logo. Brašničku tak lze uchytit jak do zadní části rámu, tak opačně, hned za hlavovou trubku.

Vstup do vnitřního prostoru o objemu 1,2 litru řeší dvojice zipů s rozměrnými plastovými poutky a spodní díl tak lze po rozepnutí pohodlně odklopit. Uvnitř je polstrovaná kapsička na malý mobil nebo na klíče a další dvě kapsy na bocích. Náhradní duše a multiklíč plus další drobnosti se tedy dovnitř pohodlně vměstnají. Hmotnost brašničky se 142 gramy je celkem zanedbatelný údaj, hlavní je v tomto případě design, dostatečný objem a hlavně voděodolnost. Oba zipy jsou ve vodotěsném provedení a místo pro oba jezdce je shora kryté plastovým přesahem, takže v dešti bude v brašničce pod trubkou sucho. Cena 590 korun je sice v této kategorii trochu vyšší, ale u Zixtro produktů je to daň za kvalitní zpracování, a hlavně nepřehlédnutelný“future“ design.

(už)

 

datum: 19.06.15 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign