Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Zítra začíná největší cyklistický festival

(Praha 21.6.2007) Už zítra v Úpici odstartuje 4. ročník Festivalu cyklistiky, jehož hlavním závodem bude Mistrovství ČR v MTB maratónu. Přinášíme poslední zprávy z jestřebohorské rezervace a takový malý sumář festivalového menu. Pro ty, kdo mají už sbaleno, informace jistě velmi užitečné, pro ty, kteří váhají snad zlomové:
ZÁVODY
Pátek: silniční časovka na 18 km mírně kopcovitém okruhu s intervalovým startem v 17 h a MTB kritérium na 500 m okruhu v okolí náměstí – start v 18.30 h. Sobota: MTB maratón Apache Jestřebí hory – Mistrovství ČR, jede se na trasách 103, 58 a 32 km, start dlouhé trasy v 9 h a krátkých tras v 11.30 h, přihlásit se můžete na místě ještě hodinu před startem. Dětské cross country na kombinovaném okruhu, pro děti od 3 let až po juniory, starty od 9.15 h. Neděle: Orientační závod dvojic aneb po stopách loupežníka Lotranda s intervalovým startem od 10 h, přihlášky do 9.30 h. King Kong Freestyle Jam v nejvyhledávanějším českém parku Monkey area Úpice, společný jam bmx a mtb riderů, flatland, in-line, skate atd.
 
DOPROVODNÝ PROGRAM – BUJARÁ ÚPICE
Pátek: koncerty kapel Wishmasters (Nightwish revival), East Park a Gaia Mesiah – první vrchol víkendového programu. Sobota: Exhibice Petra Krause a Monkeybikes teamu, vystoupení tančení skupiny Uprockers, tanečnice a mažoretky ZUŠ Úpice, celé odpoledne hraje DJ Mikuláš, večerní koncert skupiny Dukla Vozovna a pravá podkrkonošská tancovačka s Imrwere rock. Neděle: dětské odpoledne plné soutěží a atrakci, loutkové divadlo, naučná stezka, jízda zručnosti apod., koncerty skupin Rudovous, Skapollo, Echt! a znouzecnost, třešnička na festivalovém dortu v podobě koncertu Dana Bárty a tria R. Balzara.
 
DOPRAVA A PARKOVÁNÍ
Pokud do Úpice přijedete autem, tak se snažte dbát pokynů pořadatelů a parkujte pouze na vyhrazených parkovacích plochách (centrum města, ulice s povoleným stáním, odstavné parkoviště na škvárovém hřišti v areálu Sparta). V žádném případě se nesnažte zajet až na náměstí. Parkování v zakázaných prostorách bude řešeno odtažením vozidla. Pokud raději zvolíte cestu vlakem, směřujte se do stanice Malé Svatoňovice, odkud je to do Úpice cca 4 km z kopce.
 
PŘIHLÁŠKY A PREZENTACE
Kancelář závodů je situována do budovy divadla A. Jiráska (cca 100 m od náměstí). Zde se můžete přihlásit na jednotlivé závody, vyřídit ubytování či zakoupit festivalové tričko. Uzávěrka přihlášek na maratón je vždy hodinu před startem.
 
UBYTOVÁNÍ
Na festivalovém webu máte ve čtvrtek do 22.00 h poslední šanci objednat si ubytování. Volné jsou již jen chatky v kempu Radeč, ubytovna SOU Malé Svatoňovice, tělocvična Lány a plocha pro stany v Bike Campu. Na místě již bude možné se ubytovat pouze v tělocvičně nebo bike campu. Pokud máte ubytování již objednané, vše ostatní vyřídíte v kanceláři závodu při prezentaci.
 
SERVIS PRO ÚČASTNÍKY
Po celý víkend budete mít k dispozici kompletní festivalové zázemí – stánky s občerstvení, festivalové expo, úschovna kol, šatny se sprchami, internetová kavárna, servis kol u smrku ...
 
Podrobné informace o festivalu najdete na webu www.festivalcyklistiky.cz.
 
Těšíme se na shledání v Úpici! Těšte se také, bude to jízda!                                     Apaches
 
datum: 21.06.07 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign