deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Zhubni a vyhraješ kolo Author za 35.000 Kč - SOUTĚŽ

Máte nadváhu, chcete s tím už něco udělat, zhubnout a ještě k tomu vyhrát kolo v hodnotě 35.000 Kč?

V tom případě máte jedinečnou možnost přihlásit se do soutěže Cykloservisu, kterou sponzoruje firma Universe Agency kolem AUTHOR EPOQUE 1.0 v hodnotě 35.000 Kč.

Jestliže trpíte nadváhou, neostýchejte se přihlásit, šance na výhru je velká, neboť již v předcházejících letech se soutěž konala a oba soutěžící kolo získali. Podmínkou bylo zhubnout za tři měsíce o minimálně deset kilogramů. To je něco přes tři kilogramy měsíčně, což není zase tak drastické. Stejná podmínka platí i pro tuto letošní soutěž.

Pokud se přihlásíte a vybereme vás jako vhodného adepta, seznámíme vás podrobnostmi soutěže, které jsou ale velmi jednoduché. Jen budete hubnout a evidovat si stravu a pohyb.

Ideální je takový soutěžící, který má minimálně patnáct, dvacet kilo nadváhy, která je patrná.  Samozřejmě jezdí na kole a to i na podzim a v začínající zimě, kdy bude soutěž probíhat. Domluvíme termín ukončení, kdy vás opět převážíme pro kontrolu a pokud splníte podmínky, okamžitě si odvážíte skvělé kolo Author Epoque 1.0. Ale budete mít především skvělý pocit, že jste zhubli, vytáhnete ze skříně spousty oblečení, do kterého jste se dosud nemohli „narvat“ nebo v něm dýchat.

Jak se přihlásit?

Zašlete nám na email miloskaspar@seznam.cz své jméno, bydliště (jen obec nebo město),  vaše zaměstnání (stačí jen čím se živíte), výšku a hmotnost. Napište nám také, jak často jezdíte na kole a pokud chcete, přidejte i další informace, které uznáte za vhodné. Hlaste se do konce prázdnin.

Horské kolo Author Epoque1.0 v ceně 35.000 kč je připravené pro soutěžícího, který se přihlásí do soutěže, bude vybrán a dokáže za tři měsíce zhubnout o 10 kg.

 

Soutěž sponzoruje AUTHOR

datum: 01.07.15 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign