deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Zhubni a dostaneš kolo AGang !!

A už je to zase tady. Vzpomínáte na Tondu, který se v roce 2006 přihlásil do soutěže Cykloservisu a byl vybrán? Jeho úkolem bylo zhubnout za 3 měsíce o 15 kg. Pokud se mu to povede, měl dostat kolo v hodnotě 25.000,-Kč. A Tonda to skutečně zvládl a kolo vyhrál. Ze svých původních 100 kg zhubl dokonce na 81 (!) kg. Zajímavé bylo, že jeho žena se do hubnutí pustila také a snížila svou váhu také o pěkných pár kilo.

Jestli i vy trpíte nadbytkem kilogramů, jezdíte na kole a toužíte už konečně zhubnout, přihlaste se na adresu miloskaspar@seznam.cz. Pokud se nám budete zdát jako vhodný typ a chcete tři měsíce dělat vše pro to, abyste zhubl opět o 15 kg a nakonec vyhrál krásné kolo AGang Gansta 8.0 v hodnotě 32.990,- Kč, neváhejte. Uchopte klávesnici a hned pište. Napište své jméno, telefon, váhu, věk a něco málo o sobě. Jak často jezdíte na kole, kde, kolik, co jíte, kde pracujete atd. Stručně a výstižně. Výběr ukončíme nejpozději do konce února 2010 a od března to začne. Jeden z vás nejen zhubne, ale ještě dostane skvělé a drahé kolo.

A tímto také prosíme prvého soutěžícího Tondu, aby se nám ozval do redakce. Porouchal se nám v počítačí hardisk a tak jsme na tebe ztratili kontakt. Rádi bychom věděli, jestli si držíš váhu, jak jezdíš na kole atd. Naše čtenáře to také bude určitě zajímat.

 

gansta8

 

Krásné a skvělé kolo AGang Gansta 8.0 vyhraje jeden z vás, kdo se přihlásí do soutěže a bude vybrán. Gansta 8.0 je nejvyšší model hardtailu této nové značky na našem trhu.

Odkaz na kolo v našem katalogu: http://cykl.cz/item/gangsta-8-0/category/katalog2010-xc-ht?znackaid=5149

Odkaz na stránky AGang: www.agang.cz

tonda

 

Minulou soutěž vyhrál Tonda. Na této fotce je již krásně vyhublý a vyšvihaný. Sám říkal, jak se mu krásně jezdí do kopců. A opírá se o vyhrané kolo.

vaha

 

Tonda to vzal vše vážně. Když jsme ho po třech měsících převážili, měl neuvěřitelných 81 Kg.

Tak kdo bude nástupcem Tondy? Přihlásíte se?

 

datum: 03.02.10 - kategorie: Soutěže
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign