deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Ženy na Eurobike

Dneškem otevíráme náš malý fotografický seriál, ve kterém vám představíme vskutku netradiční ženy, které se nerozpakují na výstavě Eurobike svléknout pouze do kalhotek, dát na obdiv svá těla a nechat na sebe čárat, malovat a stříkat barvy. Samozřejmě za přihlížení často početného davu, kde každý druhý má v rukách fotoaparát (včetně nás) a kde každý má pod sebou naslintanou loužičku (my samozřejmě ne). A zatímco přihlížející jsou pouze muži, je zajímavé sledovat okolí, kde prochází jiní muži se svými partnerkami, kteří jen jedno očko zamíří především na horní partie těla a druhým sledují partnerku, jestli se náhodou nedívá, že on se dívá.

Tuto krásnou načerněnou ženu jsme vyfotili již v roce 2005. Zřejmě se již od té doby umyla, takže nečernou bychom ji dnes asi těžko poznávali. Také nás zajímalo, jakou barvu ve skutečnosti má pod tou černou. Naslinili jsme si tedy prst a pokusili jsme se na ní udělat čárku. Nepovedlo se to. Plácla nás přes ruku. Její pravou tělesnou barvu jsme zjistili až po velmi podrobné prohlídce v uchu.

eurobike_zena_cerna

datum: 08.11.11 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign