Související články

Článek

author_unor_2017

Zemřel Petr Lisičan

V neděli, 22. dubna zemřel po dlouhém boji s nemocí ve věku 49 let Petr Lisičan.  Bývalý reprezentant v běžeckém lyžování, člen Dukly Liberec. Na olympiádě v Calgary v roce 1988 obsadil v závodě na 30 km 29. místo  a na poslední chvíli vypadl ze štafety, která obsadila 3. místo. Rok před tím obsadil se štafetou na mistrovství světa 4. místo. Harrachovský rodák působil později i také jako servisman. Petr miloval lyže i kolo. Ve sportu i ve svém obchodě byl velkým dříčem. Cyklistům je blízký i tím, že je zásoboval skvělým cyklistickým oblečením Pearl Izumi, jehož byl dovozcem. V letošním roce přibral do svého portfolia značek i Longus. Mohli jste se s ním setkávat na výstavě Bike Brno. V srdcích všech , kdo ho znali, zůstane Petr jako skvělý kamarád.