Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Zboží v e-shopu nemusí být nejlevnější

Pomalu se blíží období, kdy své dvoukolé miláčky odložíme pod postel k zimnímu spánku, neboť v sychravu a na sněhu to není ono. Ale mnozí ani v této, pro cyklistu nevlídné době, své kolo neodloží. Pouze přezují na jiné pláště, na řídítka přimontují ovladač trenažéru, na kliku snímač kadence a každý den se alespoň hodinku svezou "na sucho". Ale že vás to hned nenapadlo a přečtením úvodních řádek jste si vzpomenuli, že také trenažér flowpotřebujete, protože kámošové ho již pomalu vytahují z podpostele nebo mají peníze na výlety do teplých krajin? Také jste se asi zamysleli nad tím, kde a jaký si pořídit. Cílem tohoto článečku rozhodně není představit vám značku Tacx, která nabízí zřejmě to nejlepší, co si můžete pořídit a to hned v několika variantách. Nás ale napadlo, mrknout se na ceny v e-shopech a v kamenném obchodě. Problém ale je, že v kamenném obchodě málokde narazíte na komplexnější nabídku tacxů. Ale nalezli jsme ji u Roberta Štěrby, který se neostýchá nabízet i méně obrátkové a specializovanější zboží, kam by se daly trenažéry zařadit. Proti tomu jsme náležitě prolezli naše internetové obchody a zjištění bylo zajímavé. Ve zmíněné kamenné prodejně mají trenažéry Tacx levnější, než v internetových obchodech, které jsme pršmejdili. Posuďte sami. Model Speedmatic u Štěrby za 2.990,- Kč, na internetu jsme nalezli nejlevněší za 3.250,- Kč. Sirius mají u Štěrby za 3.790,- Kč, v e-shopech nejlépe za 3.950,- Kč. Nebudeme vyjmenovávat všechny modely, ale ještě snad ten nejdražší Fortius za 16.990,- Kč u Štěrby a v e-shopech nejlépe za 17.490,- Kč. Možná to je pro Vás inspirace, podívat se podrobněji na ceny zboží i v jiných obchodech, než na které jste zvyklí.

A pokud vás více zajímají trenažéry Tacx, podívejte se na jejich stránky www.tacx.nl. A jen tak mimochodem, letos slaví Tacx 50 let na trhu.

datum: 29.09.09 - kategorie: Maloobchod
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign