Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Založena Česká cyklistická asociace

V sobotu 12. listopadu 2011 se při výstavě Bike Brno uskutečnila první členská konference občanského sdružení Česká cyklistická asociace. Za účasti 33 členů, kteří zastupují právnické i fyzické osoby se členskou základnou přes 800 jednotlivců, byli zvoleni do výkonných a kontrolních funkcí Lukáš Vlach, předseda asociace, místopředsedové Erik Řezník a Dušan Olejníček a členové revizní komise Lubomír Stříž, Milan Zyka a Petr Koudelka.

Posláním Česká cyklistická asociace je především poskytování servisních a poradenských služeb svým členům. Cílem je hájení zájmů všech cyklistů v oblasti vrcholového i amatérského sportu, rekreační í turistické cyklistiky a tím se podílet na rozvoji cyklistiky a zlepšovaní podmínek pro cyklistiku.

Důvodem pro založení organizace je nespokojenost některých funkcionářů, trenérů i závodníků s činností Českého svazy cyklistiky. Členové ČCA poukazují na neprůhledné hospodaření ČSC, špatná nominační kritéria, výběr delegátů na konferenci ČSC, kde probíhají volby atd.

Více na stránkách ČCA www.czca.cz

(red)

 

datum: 16.11.11 - kategorie: Různé

Komentář:

  1. [1] Fake Rolex

    Posláním Česká cyklistická asociace je především poskytování servisních a poradenských služeb svým členům. Cílem je hájení zájmů všech cyklistů v oblasti vrcholového i amatérského sportu, rekreační í turistické cyklistiky a tím se podílet na rozvoji cyklistiky a zlepšovaní podmínek pro cyklistiku.

    21.06.13, 08:17:06
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign