deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Za elektrokoly Apache na For Bikes

APACHE na veletrhu FOR BIKES ukáže celoodpružený TOP model Apache Scalp a nový dámský   MTB model Yamka

 

Jaro je tu a s ním i tradiční veletrh FOR BIKES, který se mezi příznivci cyklistiky těší čím dál tím větší popularitě. Již tento pátek 1. dubna si budete moci v Letňanech prohlédnout a vyzkoušet elektrokola od značky APACHE, která představí mimo jiné průřez celou kolekcí elektrokol,  celoodpružený TOP model Apache Scalp s pohonem Bosch Performance a také  MTB model Yamka pro dámy. Chybět nebude ani soutěž o horské elektrokolo Apache Manitou E5 v hodnotě 34 tis. Kč.

 

 

                                 

 

Apache 2016

Apache není třeba dlouze představovat. Česká značka, která se mimo klasickou nabídku kol postupně vyprofilovala a našla si v rámci cyklistického trhu místo i v segmentu elektrokol, kde neskromně řečeno na tuzemském trhu hraje jednu z hlavních rolí.  V letošním roce se mají milovníci elektrokol na co těšit. Šíře modelů elektrokol 2016 je opravdu pestrá. Apache elektrokola dnes nabízí od nejlevnějšího městského modelu Tanka za cenu pod 20.000,-Kč až po celoodpružený TOP model Apache Scalp s pohonem Bosch Performance za 95.990,-Kč. V nabídce jsou jak horská, krosová a městská elektrokola, tak i skládací elektrokola a jízdní kola střední třídy.

 

Apache Tanka, elektrokolo v ceně pod 20.000 Kč

Topmodel mezi koly Apache  - Scalp

 

Apache myslí i na dámy

Poprvé budou moci elektrocyklistky vidět a otestovat zbrusu nový MTB model Apache Yamka, který je svou geometrií a komponenty určen právě jim.

Nový dámský model Apache Yamka

Pro dámy je velmi povedený i Apache Manitou A5 Lady. Apache nejsou jen elektrokola.

 

Navigace Teasi One 3 – poprvé v Čechách

Další novinkou, kterou letos na stánku Apache najdete, je nová verze navigace Teasi One. Tato navigace s pořadovým číslem 3 bude mít na veletrhu a v ČR svou premiéru a zároveň zde bude možné zakoupit akční set Teasi One 2 s powerbankou Teasi za cenu 4000,-Kč.

 

Apache stánek na dvou místech

Apache se letos rozdělil a na veletrhu bude k vidění na dvou místech. První stánek najdete v rámci For Bikes (Hala 5, A12), kde budou jízdní kola a speciální výběr elektrokol. Druhý pak v hale For Ebikes, (Hala 5, B5) s testovací dráhou pro elektrokola, kde bude prezentován již zmíněný průřez celou kolekcí elektrokol od nejlevnějšího městského modelu Tanka po celoodpružený TOP model Apache Scalp s pohonem Bosch Performance. Na obou stáncích nebude chybět ani náš APACHE indiánský tým. Samozřejmě s dámským zastoupením ve stylových indiánských outfitech.  

Na stánku elektrokol si bude možné vyzkoušet různé typy sad pro elektrifikaci jízdních kol Apache Power v ceně od 15.990,-Kč. Elektrosady jsou výhodnou alternativou, jak snadno a velmi efektivně udělat ze svého jízdního kola nové elektrokolo.

 

Bude se soutěžit

I letos budeme s Apachem soutěžit o horské elektrokolo Apache Manitou E5 za cenu 34. 000, -Kč. Stačí jen přijít na stánek Apache, vyplnit jednoduchý anketní lístek a pak doufat, že budete vylosování. Losování se uskuteční v neděli 3. 4. 2016 od 16 hodin.

 

Ve stánku Apache můžete soutěžit o toto kolo Manitou E5, jehož cena je 34.000 Kč

 

 

Více na www.apache-elektrokola.cz, www.apache-bike.cz, www.apache-power.cz .

datum: 30.03.16 - kategorie: Výstavy
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign