deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Weber Jičínská 50

WEBER Jičínská50 … biková scéna v Jičíně

 

Parádní cyklistická zima a nekompromisní jarní počasí určitě nenechalo žádného bikera dlouho lenošit. Opravdu letošní cyklistický „zimní“ spánek se nekonal..

Právě pro vyznavače „tlustých gum“ tedy horských kol chystá FITCLUB Jičín velké množství závodů a akcí, které dávno překročili regionální význam.

Hlavním a stěžejním kláním je WEBER Jičínská50. Již 9.ročník ½ maratonu horských kol se koná 31.května. Tento závod si našel velké množství příznivců.

S pokračující velkou podporou od stavařské firmy WEBER SAINT-GOBAIN se závodu podařilo navázat spolupráci s Královehradeckým krajem i městem Jičín. Jak finanční záštita pana hejtmana, tak i významná podpora od jičínské radnice nám umožňují  dále posouvat a rozvíjet WEBER Jičínskou50.

Nejen hobby jezdci, ale i elitní závodníci si v Jičíně užijí parádní sportovní zážitek. Pro méně zdatné máme připravenu 25.km fit trasu a opravdový bikový zážitek je trať 50km.  Sportovní den si užije celá rodina. „Pohádkové“ závody budou již pro děti na odstrkovadlech.

Velkým lákadlem bude přímý přenos přímo z terénu na obří LED obrazovku umístěnou přímo v centru dění. Tedy na Lidickém náměstí. Celkem 6 kamer zobrazí online nejatraktivnější místa na trase v přímém přenosu!  Takže i diváci se nebudou po odjetí pelotonu na trasu nudit.

Na závěr sportovního dne se utkají profesionálové o zajímavé ceny ve FABIO Produkt kriteriu a úplně pro všechny bude připraven koncert živé kapely. Všem se bude lépe hodnotit sportovní den.

Další MTB akcí je JIČÍNSKÝ WEBER CUP. Jedná se o již 5. ročník středečních MTB závodů. Krátké závody uprostřed týdne loni vyzkoušelo téměř 300 sportovců. Tento seriál začíná již 29.dubna.

Kombinací plavání, kola a běhu je 9.ročník  CYKLO POINT DŘEVĚNICKÝ RYKOT, který se koná 26.července.

Celkem se loňských závodů, které FITCLUB pořádal zúčastnilo téměř 750 závodníků!

Další informace na www.jicinska50.cz

                     Petr Kordík 

 

datum: 16.04.14 - kategorie: Maratony
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign