Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Vždy po ruce!

Život bez „chytrého“ telefonu si dnes většina z nás skoro nedokáže představit. A podobně jako se snažíme mít jej po ruce, případně dokonce v zorném poli při jízdě v autě, tak stejně po ruce bychom jej rádi měli i na kole. Třeba z důvodu neustálého sledování navigace, v horším případě například filmů pro dospělé. Inu, musíme se při tom jarním najíždění kilometrů nějak zabavit…

Hodně propracované pouzdro na telefon má v nabídce Author, a to hned ve dvou velikostech, konkrétně 150 x 79 mm nebo 135 x 70 mm. Pouzdro Shell, případně menší I-Shell, si tedy vybereme přesně podle našeho telefonu, jemuž tím rovněž zajistíme mnohem vyšší ochranu, než kdybychom jej měli v kapse na zádech. Nepromokavé provedení pouzdra a velmi pevný systém uchycení nad představec jsou v tomto ohledu sázkou na jistotu. Potěší také precizní usazení telefonu v obalu, neboť vedle vložení pod pevnou fólii je k ní zespodu navíc jištěn i dvojicí plochých gum, takže dolehnutí displeje na fólii je bezvadné. Samozřejmostí je tedy možnost plného ovládání telefonu přes fólii, ať už sledujeme zmíněnou navigaci, či třeba mail.

Pevnou fólii a plastový základ pouzdra doplňuje zip s ochranou proti promoknutí a především držák umožňující jednoduché sejmutí pouzdra, pakliže chceme třeba telefonovat. Nebo když odcházíme od kola, například do restaurace. Zajištění je podobné upevnění cyklocomputeru v jeho držáku, vše jen trochu zvětšeno a zpevněno. Takže jakékoli obavy z vypadnutí nejsou na místě, přitom pro vysunutí stačí pouze zespodu zmáčknout jisticí západku. Samotné uchycení pod horní krytku představce je z našeho pohledu ideální. Za prvé zde telefon nepůsobí tak rušivě jako při uchycení na řídítka a za druhé mechanismus s kloubem umožní nastavení jeho sklonu, takže vždy můžeme předejít nežádoucím odleskům při pohledu na displej. Navíc vysunuté pouzdro odhalí pěkně zpracovaný držák, který na představci působí celkem kompaktně, nikoli rušivě.

Cenově se daná pouzdra Author Shell a I-Shell pohybují v rozmezí od 695 do 750 korun, podle velikosti.

(kad)

 

 

datum: 09.10.16 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign