deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Výkonný Longus Latch

Zadní blikačka Longus Latch využívá světelný pásek sestavený ze šestnácti výkonných „chip“ LED diod a nabízí celkem osm funkcí, přesněji čtyři módy stálého svícení a stejně tak čtveřici módů blikačky, včetně nepřehlédnutelného stroboskopového režimu. Dobíjení pomocí micro-USB portu je dnes v dané třídě klasikou, přičemž zdroj energie tvoří Li-Pol 3,7V / 500mAh baterie, jejíž úplné nabití pomocí přiloženého kabelu trvá dvě až tři hodiny.

Podlouhlý tvar, díky němuž se světlo dostává do zákrytu se sedlovkou, působí velmi kompaktně. Žádné zbytečné plastové držáky, jakožto mezičlánek mezi blikačkou a sedlovkou – upnutí pomocí gumičky je maximálně praktické a především spolehlivé. Stejně tak je výhodou dostatečně rozměrné spínací/přepínací tlačítko, umístěné zboku světla. Navíc je snadno nahmatatelné třeba i v prstových rukavicích. Dobíjecí micro-USB konektor je umístěn pod utěsněnou gumovou krytkou, která se při jízdě nemůže otevřít, neboť je přitlačována sedlovkou. Jednoduché a funkční.

Zmiňované čtyři intenzity stálého svícení a tentýž počet módů blikačky představuje více než dostatek funkcí. Výdrž na jedno nabití se (v závislosti na zvoleném režimu) pohybuje od necelých 3 až po 23 hodin. Nejvýkonnější mód zde nabízí výkon padesát lumenů. Především dvojice nejsilnějších režimů blikačky je skutečně extrémně účinná a právě tyto módy budou nejspíš nejčastěji v permanenci. Výhodou je také viditelnost zboku, daná provedením krycího sklíčka. Přepnutí mezi blikáním a stálým svícením se provádí pomocí klasického „dvojkliku“.

Cena zadní blikačky Longus Latch je příznivých 279 korun.

(kad)

 

 

datum: 20.07.20 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign