katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Vyjížďka Prahou s Mojekolo.cz (a sleva k tomu)

 

Již potřetí se srazíme před prodejnou Mojekolo, kde můžeš spolu s naším týmem vyrazit na vyjížďku Prahou (určeno pro horská kola). A jelikož tato jízda nese název Mojekolo ESI GRIPS Ride Praha, dostaneš od nás 30% slevu na gripy a omotávky ESI Grips.*

Tentokrát se rozdělíme na dvě skupiny a každá bude mít svého "průvodce". První skupina bude pro výkonnostní jezdce a technicky vyspělejší. Druhá skupina pro začátečníky.

  1. Trasa první skupiny: Mojekolo, Záběhlický Zámeček, sídliště Spořilov, Podél ulice 5. května, traverzou nad ulicí Hvožďanskou, vjezd do "Krčáku" (Michelský les), kolem restaurace Grill za Větrem, lesní cestou k rybníku Labuť, podél Kunratického potoka až k Dolnomlýnskému rybníku (již v Kunratickém lese), stoupání do horních Kunratic, stáčíme se doleva (centrum mnoha stezek a trailů), příjezd k metru Roztyly a návrat stejnou cestou k prodejně.
  2. Trasa druhé skupiny: Mojekolo, podél potoka Botič až k Hostivařské přehradě (zabočení vpravo), stoupání nad Hostivařskou přehradu, pořád rovně až k obchodnímu domu Lidl, znova vpravo až k parkovišti Turínská, sjezd k přehradě Hostivař, přejezd na druhou stranu přehrady, výjezd až k autobusové zastávce Jižní město (točna autobusu), sjezd k retenční nádrži " Hájecký", kolem lanového centra, ulice K jezeru, Toulcův Dvůr, sjezd k Botiči, prodejna.

 

Takže neváhej, popadni své kolo a přijeď si protáhnout tělo, provětrat hlavu a strávit nějaký ten čas v blízkosti dalších bajkerů. 

datum: 08.03.18 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign