Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Vyhraj vařič VAR

I když to zatím v této době nevypadá, že ještě někdy bude léto, tak věřte tomu, že zase nastane doba, kdy třeba i vy vyrazíte se svým kolem do přírody. Přibalíte stan, spacák, karimatku, přítelkyni a....vařič. Že ho nemáte? Nevadí. Časopis Cykloservis pro vás připravil společně s výrobcem a distributorem vařiče značky VAR malou soutěž, při níž můžete právě tento skvělý a malý vařič VAR vyhrát. Stačí, když odpovíte na velmi jednoduchou otázku. A třeba právě vy budete mít to štěstí, budete vylosováni, protože i vy určitě odpovíte správně, a z ničeho nic vám přijde domů poštou opravdu krásná věcička na vaření společně se žlutou kartuší, protože právě žlutá barva plynové kartuše je pro vařiče VAR charakterictická. Ale už ta soutěž:

Otázka:

Výrobce dodává k vařičům VAR dva typy originálních plynových kartuší (lidově bomb). Který typ je v naší nabídce a) , b) nebo c) chybně uveden? Který z těchto tří typů výrobce nedodává?

a) VAR G 230

b) VAR G 330

c) VAR G 500

 

Odpověď zašlete mejlem na adresu vyhrajvar@seznam.cz nejpozději do 15. června 2013. Odpovězte stručně a k odpovědi připojte své celé jméno a město nebo obec, kde bydlíte. Ze správných odpovědí bude vylosován jeden výherce, který vařič a kartuš získá. Výherce vyrozumíme mejlem.

Můžeme vám také pošeptat, že správnou odpověď se třeba můžete dozvědět na stránkách www.VAR.cz.

 

Obrázek je illustrační. Soutěží se o vařič a kartuš! Nádobí a třeba polévku do ešusu si už musíte dodat sami:)

datum: 30.05.13 - kategorie: Soutěže
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign