deluxe-cycling
katalog_elektrokola

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_duben_2019

Vyhraj s Cykloservisem kolo za 34.000 Kč

I v letošním roce můžete s Cykloservisem vyhrát kolo. Tentokrát to bude krásný model Author Modus s karbonovým rámem v ceně 34.000 Kč.

Kolo má rám 3. generace. Je to opět výsledek spolupráce značky AUTHOR s průmyslovým designérem Ing. Pavlem Sajtákem. Tvarově je rám opět dominantní, podobně jako např. rámová platforma A-RAY nebo Cross, prohnutý tvar horní rámové trubky, která plynule přechází v sedlové vzpěry. Více se o kole můžete dozvědět na oficiálních stránkách zde www.author.cz.

Podmínky soutěže jsou doslova tradiční. Počínaje třetím letošním vydáním Cykloservisu v něm začneme otiskovat očíslované kupóny. Abyste měli šanci kolo vyhrát, podmínkou je sbírat kupóny a na konci roku nám všech dvacet kupónů zaslat. Samozřejmě každý jiný, s jiným číslem. Může se ale přihodit, že některé vydání Cykloservisu neseženete. V tom případě minimálně ve třech vydáních Cykloserevisu otiskneme kupón s žolíkem, kterým můžete nahradit jakýkoliv očíslovaný kupón. Maximálně ale jen tři.

Pokud nasbíráte všech dvacet kupónů, na začátku příštího roku nám je zašlete do redakce a už budete jen čekat, jestli budete vylosováni mezi deset finalistů, mezi kterými se rozhodne o tom, kdo kolo získá. Ale o tom všem se blíže dočtete na konci letošního roku 2013.

modus_author

datum: 05.01.13 - kategorie: Soutěže

Komentář:

  1. [1] Filip Pernicky

    Dobrý den, mohu se zapojit do souteze, kdyz odebiram elektronickou verzi casopisu?
    Diky za odpoved.

    05.09.14, 08:18:01
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign