Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Vyhraj kolo za 52.000,- Kč

Patříte mezi ty, kteří rádi soutěží, nebo ty, kteří touží po drahém celoodpruženém kole, ale jejich výplata jim něco podobného nedovoluje si pořídit? Nebo jste snad student, který sice miluje horskou cyklistiku, ale jeho brigádní příjmy a dotace rodičů mu stačí tak sotva na pokrytí nákladů na studium a život na koleji? V tom případě zvyšte svou pozornost.

Počínaje třetím vydání Cykloservisu v roce 2011 naleznete v každém vydání výstřižek. Pokud jich nasbíráte plný počet a na konci roku nám je zašlete, můžete být zrovna vy ten šťastný, nebo šťastná, a kolo získáte. A že nemůžete nějaké vydání Cykloservisu získat, sehnat? Nevadí, neboť v průběhu roku otiskneme "žolíky", které mohou některé vystřižené kupóny nahradit.

A o jaké kolo se jedná? O zcela nový model celoodprženého kola Author A-Ray 2.0 v hodnotě 52.000,- Kč. Tento skvělý stroj má karbonový rám a o přední odpružení se stará vidlice Rock Shox Recon Gold. O osazení se postaral Sram, Avid, Author, ale i například sedlo dodal Fi´zik. Tento model kola jsme měli v redakci na několik dnů zapůjčené a můžeme potvrdit, že jízda na něm je více než skvělá.

Odkaz na kolo v našem katalogu: http://cykl.cz/item/a-ray-2-0-486387/category/katalog2011-am?znackaid=6728

Ještě více informací naleznete na oficiálních stránkách Author: www.author.cz

Sledujte naše internetové stránky a tištěná vydání Cykloservisu pro více informací o soutěži!

aray2

datum: 25.01.11 - kategorie: Soutěže
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign