katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Vychází první letošní časopis Cykloservis

První letošní vydání časopisu Cykloservis si můžete koupit v cyklistických prodejnách nebo novinových stáncích od 21. ledna.

Naleznete v něm například test naší ikonické značky RB, která vám představí skvělý gravel RX.

Author je jednou z našich největších značek na trhu a v mnoha parametrech i rekordní. Přečtěte si povídání s produktovým manažerem Petrem Cibulkou o nové modelové řadě na rok 2020. V rozhovoru naleznete i zajímavé názory na současné trendy designování jízdních kol, které vychází z jeho dlouholeté zkušenosti. V rubrice Hobbybastler vám ukážeme, jak vyměnit prasklý drát v kole. To nebývá vždy jednoduché.

Velkým tématem je článek s nadpisem „Je mulet úlet?“ nevíte co to je? Prozradíme. Čím dál více se na kolech objevuje mix, kdy zadní kolo má rozměr 27,5“ a přední 29“. Je to skvělé, je to normální nebo to je zbytečné? Nebo to je zase něco, co vymysleli výrobci, aby bylo něco „nového“? Názor si uděláte sami, až si přečtete náš článek.

  ... a další testy, testíky, články a článečky. Jsme rádi že Cykloservis čtete.

A víte o tom, že Cykloservis je nejen nejčtenějším, ale i nejstarším cyklistickým časopisem na našem trhu? Kdo má doma všechny výtisky, tak jich je 604. Jednička 2020 je již 605 vydání.

 

 

datum: 15.01.20 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign