Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Vychází nový Cykloservis

Od 17. ledna si můžete v cyklistických prodejnách a novinových stáncích koupit první letošní vydání Cykloservisu. I vzhledem ke zvýšení DPH neustále za lidovou cenu pouhých 12 Kč. Naleznete v něm několik testů, vč. velmi zajímavého hardtailu Ritchey s ocelovým rámem nebo titanový Henley Titanson Tibow na jehož vzniku má částečný podíl i Čechošvýcar Bob Štícha. AGang Patriot 27,5" je také velmi zajímavý stroj, který jsme projížděli. Dočtete se o legendě Cannondale Super V 3000, což bývalo kolo pro mnohé vysněné. Zajímavé je pro mnohé určitě i povídání o skládacích kolech Tern. Skládačka je totiž to pravé kolo do vašeho auta na jízdy po městě, nebo jako "příruční" dopravní prostředek na dovolenou. Věřte tomu, že skládačky dnes jsou o něčem jiném, než ta vašeho dědečka, co stojí léta opřena ve stodle vedle vidlí. Sami jsme si vyzkoušeli, že ujet na ní třeba padesát kilometrů není žádný problém. Hlavním tématem je velký test maziv na řetězy. Testovali jsme opravdu netradičně a k tomu jsme udělali rozhovor s odborníkem přes maziva. Sami se můžete přesvědčit, jestli jsou mezi mazivy do mokra nějaké dramatické rozdíly. A především, začíná nová soutěž o kolo za 35.000 korun. Je to jednoduché. Budete si číst, potom použijete nůžky a na příští rok to třeba budete vy, kdo bude mít pěkné nové kolo od sponzora soutěže.

Cykloservis je časopis, který nepíše pouze o kolech, která se příliš nekupují, ale časopis, který píše především o kolech a dalších produktech, pro které si chodíte do obchodů!

cykloservis1_casopis

datum: 15.01.13 - kategorie: Různé

Komentář:

  1. [1] french to english translators

    When you're young, you look at television and think, there's a conspiracy. The networks have conspired to dumb us down. But when you get a little older, you realize that's not true. The networks are in business to give people exactly what they want.

    20.06.13, 15:41:06
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign