cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pells_07_2022.png

Vychází druhé letošní vydání Cykloservisu

Na pulty prodejen právě přichází druhé letošní vydání časopisu Cykloservis.

Naleznete v něm například test elektrokola Kross s motorem Shimano. Je to velmi elegantní stroj.

Značku Merida netřeba představovat, ovšem její model One-Forty 800 ano. Čistokrevný allmountain se nám dost líbil. Jezdili jsme ho na testovacím kempu v Rakousku.

Značka Scott sice už není tak vidět jako v dobách minulých, ale kola dělá pořád pěkná. Opět jsme si zajeli do Rakouska otestovat trialovou verzi Genius.

Cube je skvělá značka. Představíme vám novinky pro letošní rok 2018. už to začne, půjdete si pro nové kolo a tak tuto značku neopoměňte.

Tlumič SR Suntour Duair rozhodně nepřehlédnou znalci zadního odpružení.  

POC je exkluzivní značka se skvalými výrobky. Zdá se, jako by začala udávat trend i v brýlích.

Značka Vittoria je u nás vcelku nová značka, kterou začal dovážet náš exprofesionál Luboš Lom. Tentokrát jsme prověřili přilbu Vittoria VH Ikon. Pěkný kousek pro milovníky aerodynamiky.

FIRST není samozřejmě nic jiného než špičková odpružená vidlice. Je to velmi příjemná a citlivá vidlice, která bude nerovnosti pod vaším předním kolem žehlit doslova dokonale.

V tomto vydání vám ukážeme, jak velmi elegantně uříznout brzdovou hadičku.

Karbon je sice pro konstrukci rámu kola ideální materiál, ale mnohým už začíná vadit, že uhlíková vlákna nejsou ekologická a recyklovatelná. Připravili jsme na toto téma poměrně dlouhý materiál. Je minimálně k zamyšlení, ale stejně víme, že s tím asi nic neuděláme.

A spousty článků a článečků, samozřejmě o velotechnice, protože ta nás i vás jistě velmi baví.

 

A nezapomeňte, že si můžete kdykoliv předplatit Cykloservis až do své schránky na svém domečku nebo bytečku. Vše o předplatném tady http://cykl.cz/item/predplatne

 

datum: 04.02.18 - kategorie: Různé
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign