deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Vítězové soutěže Park Tool !

Dnes jsme vylosovali 9 výherců soutěže Park Tool, kteří získají basičku s nářadím, kráječe na pizzu a navíc, oproti původním podmínkám, i tři otvíráky na lahve. Vylosované výherce oznámíme v tištěném Cykloservisu č.14, který bude na pultech prodejen kolem 5. září. Zajistěte si toto vydání, neboť v něm budou uvedeni i ti výherci, kteří nám společně se správnými odpověďmi nezaslali poštovní adresu k zaslání ceny. Pokud se najdou mezi výherci, jsou vyzváni k zaslání adresy.

Soutěžte o Park Tool

To nejkvalitnější nářadí na kolo vyrábí americká firma Park Tool, která má u nás také své zastoupení.

Ta pro vás společně s časopisem Cykloservis připravila soutěž, ve které můžete vyhrát basičku s nářadím Park Tool a několik exkluzivních kráječů na pizzu od stejné firmy.

Na obrázku je sada nářadí Park Tool, se kterým opravíte na kole opravdu vše. Po takové sadě jistě touží všechny cyklodílny. U vybraného nářadí naleznete číslici. Celkem je takto označeno 8 ks nářadí. Úkolem soutěžících je napsat nám do redakce na e-mail soutezparktool@seznam.cz k čemu jsou jednotlivé označené kusy nářadí potřeba, k čemu se používají. Napište vždy číslo nářadí a za číslo svou odpověď. Odpovědi zasílejte nejpozději do 31. července 2011. Basičku Park Tool s nářadím Park Tool získá vylosovaný soutěžící, který určil správně použití všech 8 ks nářadí. Dalších pět vylosovaných, také se správnými odpověďmi, získají kráječ na pizzu Park Tool. Výsledky soutěže budou oznámeny v Cykloservisu č. 14, který vyjde začátkem září 2011. Současně budou oznámeny na portálu časopisu Cykloservis www.cykl.cz.

Soutěž sponzoruje www.cyklonaradi.cz

parksoutez

 

Stáhni si soutěžní obrázek ve formátu pdf ZDE
datum: 04.08.11 - kategorie: Soutěže
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign