Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Večery s Jánem Svoradou

thumb_80x53_svor.jpg(2498KB)Naším nejlepším profesionálním cyklistou všech dob je Ján Svorada. Spurtér světové extratřídy, který dokázal vyhrát etapy na nějvětších světových silničních závodech. Tour de France, Giro d'Italia, Vuelta, Kolem Švýcarska - to všechno jsou opravdu akce, kde při etapách Ján Svorada projel první cílem. Největšího úspěchu zřejmě dosáhl v roce 2001, kdy zvítězil v posledním prestižním spurtu Tour de France na Champ d'Elissées. Mezi profesionály se pohybuje již 13 let.

Od příštího roku vám bude Cykloservis přinášet obsáhlé rozhovory s tímto skutečně světovým závodníkem. Budeme si povídat o organizaci profesionálního týmu, o stravování před závody, během závodů i po závodech, o regeneraci, o taktice a komunikaci v profipelotonu, o velotechnice a vůbec o všem možném, co ještě nebylo dokonale s profesionálním závodníkem u nás popsáno a co může i vám pomoci při tápání nad cyklistickými otázkami. I když je Ján Svorada silničář, mnohé odpovědi (třeba ty o stravování) jistě uvítají i ti nejzatvrzelejší bikeři.

datum: 22.12.03 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign