Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

V Úpici byl Joel Smith

Joel Smith představil v Úpici Tomaca

Na úpickém Festivalu cyklistiky proběhla oficiální prezentace kol Tomac přímo z úst jejího majitele Joela Smitha, jenž do Úpice dorazil nejen pracovně, ale i jako závodník.

Značka kol, nesoucí jméno legendárního mistra světa v XC a vicemistra světa ve sjezdu Johna Tomaca, čítá šest modelů z duralu i karbonu, u nichž je maximální důraz kladen na tuhost rámů při minimální hmotnosti. Té je dosaženo použitím nejpevnějších karbonových vláken vysokého modulu v 40% poměru vůči vláknům středního modulu pevnosti, což s sebou nese i vysoké náklady na výrobu rámů. Ty však rozhodně nepatří k tomu nejdražšímu na trhu, neboť se vyrábí na technologicky vyspělém Taiwanu, což zaručuje stoprocentní kvalitu při zachování rozumné ceny.

smith

Joel po absolvování 98 km dlouhého maratonu v neděli spolu s redaktory našeho časopisu vedl bikovou akademii, kde 25 účastníků získalo cenné rady, jak si poradit s co nejplynulejším a nejrychlejším průjezdem zavřené zatáčky, většina díky názornému předvedení zdolala několik velmi prudkých sjezdů, na které by si dříve netroufli, a také se naučili stát na místě či přeskočit překážku bunny hopem.

Joel byl nadšen průběhem festivalu a zapálením lidí pro cyklistiku, v Americe prý již tento duch radosti z jízdy na kole a setkávání se s ostatními jezdci opadl. Joel také přislíbil, že v příštím roce přijede znovu i s Johnem Tomacem. Máme se tedy nač těšit, neboť zajezdit si s historicky nejúspěšnějším bikerem všech dob se nepoštěstí každý den.

fotografie z maratonu Apache jestřebí hory najdete na stránkách http://www.zdenekfoto.estranky.cz/fotoalbum/sport/apache-jestrebi-hory-2009, výsledky a report pak na oficiálních stránkách www.festivalcyklistiky.cz

(mig)

bahno

datum: 27.06.09 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign