deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

V příštím týdnu vyjde Cykloservis č. 11

thumb_57x80_Tytulka Cykloservis 1104.jpg(2784KB)Od 7. června bude v prodeji v cyklistických prodejnách 11. vydání Cykloservisu.

Z obsahu: Možná ani nevíte, že Campagnolo potají vyvíjí elektronické řazení. Zprávy o něm jsme měli již na loňském Eurobike od Eddyho Merckxe a od pracovníků Shimana. Když byl náš redaktor před čtrnácti dny na návštěvě v italském Campagnolu, nemohl se na toto řazení nezeptat. Campagnolo vývoj nezastírá. Pokud i vy chcete vědět jak to s ním je, kupte si Cykloservis. Reportáž z továrny, kde se vše tají jako na známé Area 51 v americké nevadské pouštia kde jsme byli neustále upozorňováni“ tohle foť, tohle nefoť, tohle také nefoť… * Dubnický maraton je největší podobnou akcí na Slovensku. Jeli jme ho a tak vám můžeme předat naše dojmy. * Byli jsme na předváděčce vidlic Manitou 2005. Co je nového? Hodně i málo. * Ve třetím díle o dopingu MUDr. Hnízdila se dočtete o tom, co je vlastně krevní doping, který nejvíce ovládá cyklistiku. * Zajímavostí jsou rozhodně naše domácí „garážové“ náby SOUL-Kozak. Velmi lehké, ale také velmi drahé. Podívali jsme se jim na zoubek. * Jaké je mazání Star Collection, neboli Chain Star? Douhodobě jsme testovali tyto maziva.* Zapletený, popletený, vypletený…tak trefně nazval redaktor Lukáš totální přehled továrně vypletených MTB i silničních kol. Pokud se rádi „hrabete“ v tabulkách, tak tady budete mít minimálně na jeden dlouhý večer co dělat.* Nové Shimano Deore LX na rok 2005 je velice pěkné. Dočtete se zde o něm vše podstatné a uvidíte i fotografie.* Michal Maroši je bezesporu naší velkou mediální hvězdou a skvělým sjezdařem a slalomářem. Pro mnoho mladých i modlou. Po delším čase jsme si s ním dlouze popovídali.* Velkou neznámou pro mnohé je plášťovka (galuska na horské kolo) od naší firmy Tufo. Jezdili jsme jí natolik dlouhou dobu, abychom vám řekli o ní vše podstatné.* Nechybí samozřejmě testy a pravidelné rubriky.* Cykloservis č. 11 je dvacet stran nabitých informacemi za pouhých 12 kaček.

datum: 01.06.04 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign