Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

V nouzi poznáš Dirt Wash

Zní to podivně, že, ale tahle parafráze na úsloví o příteli v nouzi přesně pasuje na balení základních potřeb pro údržbu někde na cestách od anglické firmy Weldtite z její řady Dirt Wash. Sada SOS Travel Kit totiž ukrývá základní pomůcky jak pro opravu defektu, tak pro drobný servis kola někde na dovolené čí při výjezdu na závody.

V plastové krabičce je ukryta dvojice plastových montpák, samolepicí záplaty a dvojice malých 7ml tubiček maziva TF2 v univerzálním provedení pro každé počasí. Píchlou duši a suchý řetěz tedy lze snadno vyřešit, a pak tu máme další pomocníky. Nechybí odmašťovací ubrousky na řetěz, takže před jeho namazáním jej lze i přiměřeně očistit, a pokud si umažete ruce, dvojice čističem napuštěných ubrousků na ruce to vyřeší. Když jsme tedy zmínili čistič na řetěz i ruce, do kompletu nám pasuje i dvojice odmašťovacích ubrousků na znečištěné kotouče brzd. Pro základní ošetření kola tedy dostatek pomůcek, i když klasické lepidlo a standardní záplaty bychom možná také uvítali. Samolepicí provedení je sice rychlé, ale když je čas, není na škodu lepit klasikou.

Je to ale přece jen SOS Travel Kit a ne nadupaná minidílna, abychom mohli opravit vše a důkladně, takže to lze prominout. Cena sady je pak 199 korun, což není moc a praktickou krabičku lze v případě vyšších nároků na servis kdykoliv doplnit, místo v ní je.

(už)

datum: 03.10.17 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign