Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

V neděli 28. září na závody do pražské Višňovky

Devítka pomáhá otvírat Višňovku.

Začínáme 28. 9. 2014 otevřeným závodem o pohár starosty Prahy 9.

Propozice a přihlášky do závodu najdete na www.bikeranch.cz/cup

MČ Praha 9 a občanské sdružení Bike ranch team se domluvily na společném postupu při znovuoživení a zpřístupnění široké veřejnosti sadu Višňovka, zapomenutého koutu Prahy 9, plného odpadků, nepořádku, kde se v minulosti konaly cyklokrosové pohárové závody.

Společně si daly za cíl vytvořit místo pro oddech, aktivní odpočinek a sportovní vyžití.

Konečným cílem by měl být zelený areál s dráhami pro cyklisty (různé obtížnosti), cestičkami pro pěší s mimoúrovňovým křížením, občerstvením s toaletami , příp. dalším sportovním zázemím.

Otvíráme Višňovku v neděli 28. 9. 2014 otevřeným závodním dnem pro všechny výkonnostní a věkové kategorie, který vyvrcholí závodem profesionálů „ O pohár starosty Prahy 9“.

Program začíná v 9.30 závodem nejmenších dětí (3-5 let) na odrážedlech a kolech, na speciálním okruhu, pokračuje přes další kategorie dle rozpisu, a bude zakončen v 17.15 hod. závodem Elite, za účasti profesionálních jezdců.

Bude se závodit na trati cca 2,7 km dlouhé a na malém okruhu pro nejmenší závodníky, dále bude zajištěno občerstvení, toalety, servisní zóna pro kola.

 

 

datum: 22.09.14 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign