deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Už to začalo....

Ještě neskončila současná prodejní sezóna a už na dveře klepe další v podobě předváděcích akcí pro obchodníky. Jednou z firem, která začala ukazovat svým odběratelům nové zboží, je Progresscycle (dovozce Giro, Giant, Bell, Ravo, atd.), ktará v kongresovém centru v Průhonicích předvedla nové modely řady značek. I když je doba dovolených, obchod nespí a vše se pomalu chystá k tomu, aby si malobchody začaly plnit regály novým zbožím. Vyvrcholeném této doby, která mezi firmama rozhoduje o tom, jaké zboží si kde budete moci nakoupit, je výstava Eurobike ve Friedrichshafenu. Zbytek se doladí na naší výstavě v Brně Sport Life.

 

Novinkou byl i batoh CamelBak se zavinovacím uzávěrem. Zaujme ovšem zadní síťovaná strana proti pocení. Síťka
je od zad batohu odtažena speciálními plastovými výztuhami. Nepromokavý batoh je vhodný například i pro převážení notebooku.

 

 

 

 

 

 


Kongresové centrum v Průhonicích využívá k předváděcím akcím řada cyklistických firem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mezi obchodníky byl i Jiří Vent, majitel zřejmě našeho největšího internetového obchodu Cykloexpert (pod Internet Mall). Právě ho zaujalo jedno z nových sedel Fi´zi:k.

 

datum: 24.07.07 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign