Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Upeč si svou botu

Upeč si svou botu

Silniční závodní tretry Lake CX401 jsou určeny hlavně absolutní přenos záběru na pedál. Tvar tretry MX 401 je totiž možné tepelně vytvarovat podle nohy jezdce, takže obuv zůstane pevně spojená s chodidlem. Jak na to, je dobře vidět v instruktážním videu na stránkách www.lakecycling.com, stačí na to běžná trouba, ale je nutné dodržet přesně popsaný postup ve videu či v návodu u bot.

lake

Cena treter CX401 činí 8 999 Kč, což odpovídá nejen této vymoženosti, ale i použití nejvyspělejších technologií značky. Svrchní část je ušita z klokaní kůže K-Lite, jazyk a zadní část boty využívají tepelně regulační technologie Outlast, která udržuje stálou teplotu kůže. Patentovaná karbonová podešev CFC obklopuje v zadní části patu, takže zlepšuje přenos síly na pedál a zároveň zlepšuje tuhost i pohodlí tretry.  

Závodní karbonová podrážka pak má za úkol zajistit dokonalý přenos síly na pedály. O stahování tretry se stará osvědčený systém BOA, jenž díky rovnoměrnému stažení zamezí nepříjemným tlakům.

Hmotnost páru treter Lake MX401, které se prodávají v perlově bílé, stříbrné a černé barvě, je 230 gramů a jsou dostupné ve velikostech 39 – 48 v půlčíslech a pak ve velikostech 49 a 50. Krom toho je možné si pořídit i širší variantu a verzi pro pedály Speedplay

(mig)

www.bikecentrum.cz

datum: 24.02.10 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign