deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Univerzální svítilna Fenix UC30

Pokud patříte mezi cyklisty, kteří nepotřebují přední a výkonné světlo se speciálním využitím pouze na kolo, ale preferujete širší využitelnost, určitě se zamyslete nad možností využít svítilnu Fenix UC30.

Duralové tělo o hmotnosti pouhých 126 gramů a délce 13 cm skrývá li-on akumulátor s kapacitou 2600 mAh. Svítilna je tedy určena nejen k uchycení na řídítka kola pomocí speciálního úchytu, ale i pro běžné nošení a široké využití. Pořídit si můžeme i držák pro upevnění na přilbu.

Přepínat můžete mezi čtyřmi režimy, kde nejmenší disponuje 10 lumeny s dobou svícení přes jedenáct hodin. Nejvyšší turbo režim nabízí 960 lumenů s dosvitem přes dvě stě metrů a dobou svícení více jak hodinu. Nejvíce využívaný ale asi bude druhý režim se 400 lumeny. Tento režim dává dostatečné světlo před naše kolo i při rychlejší jízdě. Zapnout si můžeme zábleskový režim, využitelný například při nějaké nouzové situaci.

Výborné je, že svítilna je vodotěsná až do hloubky 2 metry. V případě sychravého podzimního a zimního počasí tak o ni nemusíme mít obavy ani při jízdě za mokra.

Dobíjet nemusíme speciální nabíječkou, ale pomoci USB kabelu, který je součástí příslušenství. Svítilnu pořídíme za cenu 1690 Kč.  Není to málo, ale musíme mít na paměti, že si pořizujeme skutečně značkový výrobek s vysokou kvalitou.

(kan)

 

 

datum: 21.02.16 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign