deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Univerzální dětská přilba ABUS

Univerzální dětská přilba ABUS

Dítě je většinou zvídavé, a pokud se mu líbí pohyb, musí vyzkoušet všechny aktivity, které ho zaujmou. Je také jasné, že pokud se jedná o aktivity, které jsou méně bezpečné, je potřeba, aby mělo kvalitní přilbu. Takovou, která je vhodná nejen na klasické kolo pro jízdu po cestách, ale třeba i na BMX, In-Line brusle nebo skateboard. Jistě, můžete mu pořídit jakoukoliv přilbu, ale proč nesáhnout po takové, která je vhodná a univerzální skoro na vše, na co se dítě postaví, nebo na co sedne? S tímto záměrem konstruktéři ABUSu přilbu vyrobili.

Přilba ABUS Kid, která patří u této firmy mezi absolutní novinky pro letošní rok, rozhodně splňuje všechny parametry pro řadu sportů. Je vyrobena z tvrzené ABS technologie a najdeme na ní  12 větracích otvorů. Na zadní straně je kolečko pro nastavení upínacího mechanizmu podle velikosti hlavy. U dětských přileb to není častá záležitost. Samozřejmě nechybí reflexní prvky. Pro čistomilné matky, což je asi každá matka, je dobrou zprávou, že výstelky přilby lze odejmout a snadno vyprat. Velmi neobvyklá u dětských přileb je i síťka na předních větracích otvorech. ABUS Kid je má. Dětská duše je často choulostivá na barvy. Kid můžete pořídit v barvě šedé, černé, oranžové, červené, bílé nebo růžové.

Napsat seriózně o jakémkoliv výrobku pro nás znamená vždy si ho vyzkoušet. To však samozřejmě nelze u dětských výrobků. A posadit malému dítěti přilbu na hlavu a chtít po něm, aby nám sdělilo své pocity, lze asi také těžko. I pro rodiče to bývá dost silný zážitek a v případě, že dítě přilbu odmítá, i také dost tvrdá zkouška nervů. Nezbývá tedy, než přilbu dokonale prozkoumat. ABUS Kid má již na první pohled vynikající zpracování. Na přilbě je patrné, že je vyrobena s dokonalou pečlivostí a vypadá skutečně velmi luxusně. Vše přesně lícuje. Výstelky vypadají více než kvalitně a mnohé dospělé přilby by po takových zatoužily. Dá se předpokládat, že přilba s ohledem na jejich kvalitu i na možnost změnit rozměr upínacího mechanizmu, nebude dítěti na hlavě překážet, a rodiče tak budou ušetřeni dramatické scénky, kterou je dítě občas schopno velmi snadno vyvolat. Je také jasné, že za kvalitu se platí. Přilbu pořídíte za cenu těsně pod třináct stovek. Není to málo, ale za cenu dětského zdraví to je cena doslova směšná.

(kany)

 

datum: 09.06.15 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign