schindler_brezen_2019 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

TrueGrip Grid

Ritchey TrueGrip Grid

Tom Ritchey neustále inovuje. Jeho logo asi nikdy neuvidíme na totožném komponentu, jaký nabízí i některý jiný výrobce. To se týká mimo jiné také gripů, včetně novinky nazvané Ritchey TrueGrip Grid. Tu charakterizuje nadstandardně členitý povrch, kombinující tvrdý plastový základ a poměrně měkkou pryž označenou Kraton, jež může být v šedé, bílé, případně v modré barvě. V místech přiznávajících černý plast je vždy vyvedeno logo značky „TR“. Kromě varianty se stahující objímkou „lock“ je v nabídce i standardní verze bez objímky, ceny jsou pak 350 („lock“) nebo 190 korun za pár.

Ritchey TrueGrip Grid

Praktický test nových gripů Ritchey v nás zanechalpřevážně pozitivní dojmy, přestože takto členitým provedením nebýváme většinou příliš nakloněni. Gripy samozřejmě vyžadují rukavice s polstrovanou dlaní, nicméně jistý úchop a především velice příjemné kladení prstů zespodu gripu byly příjemnými společníky i při celodenní jízdě. Zajímavě pak působí provedení stahovacích objímek, kdy je plastový základ gripu k řídítkům stažen pomocí silného nerezového drátu ve tvaru „U“. Netradiční a perfektně funkční řešení. V dobrém světle se gripy předvedly i z hlediska životnosti, ve srovnání s jednolitým povrchem je sice logicky o něco menší, nicméně úbytek směsi nebyl nijak rychlý a nedocházelo k jejímu drolení. Takže TrueGrip Grid bez připomínek.

(kad)

datum: 28.08.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Praktický test nových gripů Ritchey v nás zanechalpřevážně pozitivní dojmy, přestože takto členitým provedením nebýváme většinou příliš nakloněni. Gripy samozřejmě vyžadují rukavice s polstrovanou dlaní

    20.06.13, 09:08:28
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign