Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

TrueGrip Grid

Ritchey TrueGrip Grid

Tom Ritchey neustále inovuje. Jeho logo asi nikdy neuvidíme na totožném komponentu, jaký nabízí i některý jiný výrobce. To se týká mimo jiné také gripů, včetně novinky nazvané Ritchey TrueGrip Grid. Tu charakterizuje nadstandardně členitý povrch, kombinující tvrdý plastový základ a poměrně měkkou pryž označenou Kraton, jež může být v šedé, bílé, případně v modré barvě. V místech přiznávajících černý plast je vždy vyvedeno logo značky „TR“. Kromě varianty se stahující objímkou „lock“ je v nabídce i standardní verze bez objímky, ceny jsou pak 350 („lock“) nebo 190 korun za pár.

Ritchey TrueGrip Grid

Praktický test nových gripů Ritchey v nás zanechalpřevážně pozitivní dojmy, přestože takto členitým provedením nebýváme většinou příliš nakloněni. Gripy samozřejmě vyžadují rukavice s polstrovanou dlaní, nicméně jistý úchop a především velice příjemné kladení prstů zespodu gripu byly příjemnými společníky i při celodenní jízdě. Zajímavě pak působí provedení stahovacích objímek, kdy je plastový základ gripu k řídítkům stažen pomocí silného nerezového drátu ve tvaru „U“. Netradiční a perfektně funkční řešení. V dobrém světle se gripy předvedly i z hlediska životnosti, ve srovnání s jednolitým povrchem je sice logicky o něco menší, nicméně úbytek směsi nebyl nijak rychlý a nedocházelo k jejímu drolení. Takže TrueGrip Grid bez připomínek.

(kad)

datum: 28.08.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Praktický test nových gripů Ritchey v nás zanechalpřevážně pozitivní dojmy, přestože takto členitým provedením nebýváme většinou příliš nakloněni. Gripy samozřejmě vyžadují rukavice s polstrovanou dlaní

    20.06.13, 09:08:28
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign