Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Tonda hubne s Amuletem

Pokud je vám dvacet, tak většinou potíže s váhou nemáte. Časem ale zjistíte, že i když je kolo váš nejmilejší sportovní nástroj, tak nějaké to kilo každým rokem se na vaše těle projeví. Najednou se nemůžete pořádně ohnout nad řídítka, do kopce funíte a především se vám nějak zmenšuje oblečení ve vašem šatníku. Každým rokem to je horší a horší.

Před časem jsme požádali všechny, kteří podobným neduhem trpí, ač jezdí na kole, aby se nám ozvali s tím, že je možná vybereme k malému hubnoucímu experimentu a pokud dosáhnete během dané doby rapidního snížení své hmotnosti, tak jako cílovou prémii dostane dotyčný krásné kolo AMULET v ceně 25.000 Kč.

Ozvalo se vás hned několik. Vybrali Tondu, který zcela splňuje naše představy a který do procesu půjde. „Především to je pro mě skvělá motivace co se sebou udělat a na konci ještě k tomu dostat skvělé kolo je fantastický“, říkal nám Tonda při dnešní návštěvě redakce, kdy jsme si s ním povídali a samozřejmě  vyfotili. Tondovi je 44 let a váží 100.1 kg. Na své hubnutí bude čas do 15. června 2006. Do té doby jsme mu určili váhu, které musí dosáhnout, aby kolo získal. Pravidelně nás bude informovat o svém jídelníčku a o tom, jak často jezdí na kole a denně se bude vážit. Je vlastně prototypem běžného našince, který miluje k snídani sekanou nebo opečenou slaninu a k večeři toasty. Při tom ale své kolo sedlá i 5x týdně. Ale jak jsme zjistili, asi na příliš krátkou dobu. Tonda je prototypem pracujícího člověka s rodinou, který chodí do zaměstnání a na kolo má čas asi jako většina z nás. Je mu ale jasné, že jídelníček bude muset dramaticky změnit. „Chci ale zhubnout bezbolestně“, říká. Jde to vůbec? Kolik musí mít takový člověk v sobě sebekázně, aby se mu to povedlo? O tom vás pravidelně budeme informovat na stránkách tištěného Cykloservisu, kde budete pravidelně nacházet průběh Tondova zápolení se svou hmotností. Úmyslně si nebereme na pomoc odborníka. Chceme, aby nejen Tonda, používali všichni svůj selský rozum. Instinktivně se vyvarovat potravinám, které úbytku váhy minimálně zamezí. To má v podvědomí asi každý. Něco vyčtete, něco je vám jasné jen když se podíváte na pánvičku s chystaným pokrmem. Motto akce je vlastně jasné: „Méně žrát a více se hejbat“. Možná i vy budete hubnout společně s Tondou a srovnávat se s ním.

Zatím vám víc neprozradíme. Vše budete moci sledovat v Cykloservisu. Jen snad akorát to, že Tonda by měl dosáhnout v daném, výše uvedeném datu, hmotnosti 85 Kg. To je takové snížení váhy, které není k neprospěchu jeho zdraví. Tři kila měsíčně je tak akorát. A věřte tomu, že pokud se Tondovi zhubnutí povede a porovnáte si jeho fotografie „před a po“, budete překvapeni. I Tonda, který se odmítl na své čerstvé fotky z našeho redakčního foťáku vůbec podívat. Komentoval to stručně“nechci se z nich pozvracet“.

Děkujeme všem, kteří se také přihlásili, ale které jsme nevybrali.  Ale soutěžit může opravdu jen jeden.

 

 

Tonda dnes. Jak bude vypadat jeho fotka za pět měsíců?

 

Kolo AMULET 11,4 za 25.000 Kč, které získá Tonda, pokud dosáhne snížení hmotnosti o 15 kg. Není to špatné, co říkáte? Uděláte něco pro sebe, začnete nosit zatím nepotřebné věci ze svého šatníku, ušetříte za sekanou a nakonec ještě pěkné kolo!

 

 

 

datum: 18.01.06 - kategorie: Zprávy redakce
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign