Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

To je prostě Knog .........

Prostě Knog...

Značka Knog jde na všechno trochu jinak, ať už jde o cyklistické computery, světla nebo třeba zámky. Ve všech případech je maximální praktičnost zkombinována s hodně nevšedním, ovšem o to atraktivnějším designem. To se týká také kapesního nářadí Knog, tedy klasických multiklíčů. Trojice nabízených modelů se od sebe liší vybavením, od běžných imbusů a klíčů Torx až po stranové klíče, otvírák na láhev nebo nýtovačku na řetěz. Všechny modely jsou zasazeny ve velice pevné ocelové kleci s duralovým, barevně eloxovaným přiklápěcím dílem. Tato konstrukce dává nářadí dokonale kompaktní tvar a skladnost, odpovídající přibližně krabičce od zápalek.

multiklic_knog

Základní model tohoto cyklonářadí, označený číslicí „7“ (na snímku), je vybaven pěticí nejběžnějších imbusových klíčů velikosti 2, 3, 4, 5 a 6 mm, křížovým šroubovákem a otvírákem. Vyšší model „12“ obsahuje navíc imbus 2,5 mm, dále plochý šroubovák, Torx T25 a 15mm plochý klíč. Nejluxusněji vybavený typ „20“ již nepostrádá ani osmimilimetrový imbus, ploché klíče 8, 10, 13 a 15 mm, několik různých centrklíčů a především jednoduše ovladatelnou nýtovačku.

Všechny zde popsané multiklíče Knog jsou nabízeny ve čtyřech barevných provedeních, vedle klasické černé je to zelená, červená a modrá, takže i v tomto případě zaplesá srdce ladičovo. Ceny se pohybují od 690 korun za model „7“ až po 990 korun za nejlépe vybavený typ „20“.

multiklic_knog_zavreny

(kad)

datum: 01.11.11 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign