cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pellsbanner2022.png

Test - Teru, elektro pro zábavu

Teru, elektro pro zábavu

Německý Ghost pro letošek lehce šokoval představením elektrokol Lector na závodně střiženém rámu, nicméně šíře jeho kolekce počítá i s modely s výrazným „fun faktorem“, mezi něž určitě patří řada Teru. Ta zahrnuje jak sedmadvacítková pluska, tak čistě devětadvacítkové verze, z nichž jsme otestovali cenově dostupnější provedení BX.9.

Síla v jednoduchosti

Na první pohled by od tohoto hardtailu nikdo nečekal něco zázračného, protože design si, na rozdíl od velice ostře střižených „lectorovských“ tvarů, nehraje na zbytečné parády. Rám spoléhá na jednoduchost a ve finále je to jen ku prospěchu, protože funkčnost zde nijak neutrpěla.

Konická hlavová trubka se plynule napojuje na horní trubku s trojúhelníkovým profilem, zatímco spodní trubka disponuje prohnutím a lehce ostřejším průřezem. Ten se ovšem mění kvůli výraznému snížení profilu s ohledem na ... více v Cykloservisu č.10/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 21.05.18 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign