deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Test, Cube Stereo na plné pecky

Přesně takové bude nejspíš využití nikoliv hudebního, ale bikového sterea, napájeného ne ze sítě, ale z pětistovkového akumulátoru. Řeč je totiž o celoodpruženém trail – enduro biku Cube Stereo Hybrid 160 SL 500 KIOX 27,5, jenž si ve své modelové a zdvihové řadě hoví přesně uprostřed.

Bosch, Fox a Shimano

Tahle tři jména dominují testovanému modelu na postu pohonu, odpružení a komponentového vybavení, ale k tomu se dostaneme. Základem je totiž vždycky rám, zde spoléhající na hliníkovou slitinu a plně integrovanou baterii do spodní trubky. Ta je díky profilu opravdovou dominantou celého kola a v podstatě celá spodní trubka tvoří jednolitý celek i se šasi pro motor Bosch. Ten ovšem „nevisí“ jen tak na šasi s kryty na obou stranách, ale pravá strana spodní trubky přesahuje co nejníže, čímž nahrazuje částečně pravý kryt motoru, jenž je do šasi nasunutý z levé strany. Z pravé strany tak rám vypadá velice kompaktně, pouze s přiznaným spodním krytem motoru a samozřejmě odnímatelným krytem baterie, mimochodem tvořeným silným hliníkovým dílcem s vnitřním polstrováním, nikoliv plastem. Horní trubka pak jasně odkazuje na design většiny celoodpružených modelů značky, takže má proměnlivý profil a stylizovanou výztuhu před sedlovou trubkou. Ta je tvořena širokým spodním otevřeným ... více v Cykloservisu č.5/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 08.03.19 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign